Oyun

Epic Gamesin Haftaya Sunacağı Ücretsiz Oyun Belli Oldu

 Neredeyse her hafta bir yahut birkaç oyunu fiyatsız olarak veren Epic Games, bu haftada bildiğimiz üzere 3 oyunu fiyatsız olarak sunmuştu. GTA 5 ve Borderlands 2 üzere oyunları fiyatsız sunan Epic Games fiyatsız oyun kampanyalarına sürat kesmeden devam ediyor. 


 Geçtiğimiz yıldan itibaren neredeyse her hafta fiyatsız oyun sunarak oyunseverlerin ilgisini çekmeyi başaran Epic Games, önümüzdeki hafta da bir gayrı oyunu fiyatsız olarak sunmayı planlıyor. Bu hafta sonu fiyatsız olarak sunduğu The Escapists 2, Lifeless Planet ve Killing Floor 2 oyunlarından sonra Torchlight II ismindeki oyunu fiyatsız olarak vericek. 

 Normal fiyatının 31 TL olduğu Torchlight II, Önümüzdeki hafta 16 Temmuz tarihinde Türkiye saati ile 18:00’da Epic Games Store’dan kütüphanenize fiyatsız olarak ekleyebileceksiniz ve oyun 1 hafta boyunca yani 23 Temmuza kadar ücretiz olarak Epic Games Store’da mekanını koruyacak. Oyunu kütüphanenize 16 Temmuz’dan 23 Temmu’a kadar ekleyip oynayabilirsiniz. 

 Runic Games tarafından geliştirilen Torchlight II, 20 Eylül 2012 tarihinde Nintendo Switch, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için geliştirici ekip tarafından yayınlandı. Aksiyon RPC çeşidinde bir oyun olan Torchlight II, birçok oyun eleştiricileri tarafından çok olumlu değerlendirmeler aldı. Tek oyunculu ve arkadaşlarınızla çevrimiçi oynayabileceğiniz bir oyun olması Torchlight II’yi aksiyon RPC oyunları arasında ön plana çıkarmayı başarıyor. 

Oyun Hakkında:

Armağanlı Aksiyon RPG oyunu geri döndü, hem de eskisinden çok daha büyük ve daha iyi! Torchlight II dibine kadar rastgele seviyelerle, düşmanlarla ve ganimetlerle dolu. Orijinalinin tüm tadını ve heyecanını yakalamayı başaran Torchlight II, oyun dünyasını genişletiyor ve LAN çok oyuncu özelliği dahil oyuncuların en çok istediği özellikleri de getiriyor. Dünyanın kaderi bir defa daha senin ellerinde.


KARAKTERLER

Seçebileceğin dört sınıfla birlikte çok çeşitli oyun üslupları, parmaklarının ucunda. Her sınıf bayan yahut erkek olarak oynanabilir ve kozmetik özelliklerini kişiselleştirerek kahramanının sairleri arasında göze çarpmasını sağlayabilirsin.

ÇOK OYUNCULU

LAN yahut İnternet üzerinden fiyatsız olarak arkadaşlarınla birlikte oyna. Eşleştirme hizmetimiz, dünyanın dört bir tarafındaki oyuncularla oynamana imkan sağlar.

AÇIK DÜNYA

Kocaman bir dünyayı ve Vilderan’ın çeşitli kasabalarını keşfet. Yağmurda, karda, gündüz ve gece savaş. Seviyelerin rastgele sunulması sayesinde her oynadığında yeni düzenler, yollar, ganimetler ve canavarlar görebilirsin.

MOD DESTEĞİ

Torchlight II, Steam Atölye’yi destekleyerek otomatik mod aboneliğine ve senkronizasyonuna imkan sağlar. Binden fazla mod arasından seçimini yap ve oyunu istediğin üzere yönlendir. İstersen Torchlight II editörü GUTS’ı kullanarak ortaya çıkardığın işi bütün dünyayla paylaş!

YENİ GAME PLUS

Yeni Game Plus’ta oyun sen bitti deyinceye kadar bitmez. Torchlight II’nin şahsi seferini geçtikten sonra birebir karakterle tekrar başlayarak çok daha güçlü bir uğraşa atılabilirsin. Uğruna çok efor sarf ettiğin tüm becerilerin, altınların ve teçhizatın sende kalacak!

EVCİL HAYVANLAR VE BALIK TUTMA

Bu tanınan özellikler, Torchlight II’de geliştirilmiş bir halde geri dönüyor. Daha fazla seçenek ve daha âlâ efektler ile evcil hayvanın kasabaya koşarak senin konumuna ganimetini satabilecek.

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı