Oyun

Esports Charts ve Gaming in Turkey, Türkiye ve MENA İçin Güçlerini Birleştiriyor

Türkiye’nin espor ve oyun ajansı olan Gaming in Turkey, yaptığı espor tahlilleri ile espor yerküresinin gelişmesinde değerli rol oynayan Esports Charts ile Türkiye ve MENA kesimleri için partner oldu. Oyun dalında yan alan bu iki değerli marka yaptığı çalışmalar ile espor yerküresine ekte bulunmaya devam edecek.

Espor dalını geliştirme, done yekuna ve onları tahlil etme gayesiyle kurulmuş olan Esports Charts, eşsiz analitik hizmetini tüm yerküreyle paylaşmaya devam ediyor.  Türkiye ve MENA ortamlarında ise Gaming in Turkey ile yaptığı partnerlik ile daha tesirli geri dönüşler elde etmeyi hedefliyor. Bu hizmet sayesinde espor yerküresinin daha adil bir alan olması, sponsorların ve organizatörlerin sahih kararlar vermesi de sağlanacak. Yapılan bu kapsamlı tahliller sayesinde birebir devranda da espor popülaritesi her geçen gün tüm yerkürede daha çok artıyor. Gaming in Turkey iş birliği ile birinci olarak memleketimizin de espor kolunda daha kapsamlı olgular elde etmesini sağlayacak Esports Charts çalışmalara başlıyor.

Sitesinde barındırdığı birçok kategori sayesinde varlıklı data paylaşımı yapan şirket, birebir vakitte yerküre çapında gerçekleşen profesyonel espor turnuvalarının hepsiyle ilgili anlık olarak gelişmeleri takipçileri ile paylaşıyor.  Armağan havuzu, canlı yayın esnasındaki anlık görüntülenmeleri, izlenme saatleri ve turnuvaların gerçekleştiği tarihleri kullanıcılar Esports Charts’ın internet adresi üzerinden takip edebiliyor.

Esports Charts’ın kurucularından Igor Krivich, ”Espor’un MENA nahiyesindeki gün geçtikçe büyüyen gelişmesi açıkça görülüyor, mahsusen Türkiye’de” dedi. “Bölgenin espor kolunda, tam teşekküllü bir iştirakçi olmaktan memnuniyet duyuyoruz ve bunu geliştirmek için elimizden gelenin en uygununu yapacağız.” diye konuşan Krivich’e, Gaming in Turkey Umum Yöneticisi Uluç Ali Kırangil “Gaming in Turkey ekibi olarak, Esports Charts ile birlikte Türkiye’deki esporun gelişimine ek sağlamaktan gurur duyuyoruz. Esports Charts ekibiyle ortak olarak çalışmak ortamımızdaki birçok başarılı girişim ve muvaffakiyetin anahtarı olacak” kelamlarıyla katıldı.

Yeni grup ve oyuncuların espor yerküresine katılmasıyla birlikte yarışma her geçen gün daha da artıyor. Bununla birlikte toplanacak olguların ehemmiyeti de direkt artmakta. Esports Charts’ın oluşturduğu grup ve maç karşılaştırmaları ile profesyoneller, Gaming in Turkey işbirliği’nin bir kesimi olarak Türkiye ve MENA ortamında en yanlışsız donelere ulaşabilecek.  Bu kapsamda bölge alan kestirimler kategorisi ise espor yerküresindeki heyecanı artırmaya devam ediyor.

Espor yerküresindeki tüm gelişmelerden haberdar olun 

Esports Charts ile espor yerküresindeki tüm gelişmelerden haberdar olun!  Şirketin bünyesinde bulundurduğu çeşitli yayın programları, partner olduğu ekipler ve anlık olarak takip ettiği turnuvalar sayesinde espor yerküresine ilişkin her detaya yeni olarak ulaşılabiliyor. Espor kadrolarının yanı sıra sitesinde bulundurduğu birçok kategori ve yayın platformları ile oyun yerküresinde konum alan yayıncılar hakkında da daha detaylı haberlere sahip olunabiliyor.

Espor yerküresinde taraf alan, espor turnuvalarının oyunculara ve ekiplere içtimaî platformlarda getirdiği ekler, izleyicilerin yayınlara kattığı tefsirler, kadroların maç istatistikleri, espor aktiflik tahlilleri, oyunların gelişmeleri ve detaylı haberleri, sponsorluk mutabakatlarına benzeri birçok profesyonel olgu için Esports Charts hizmeti artık Türkiye ve MENA’da da daha etkin olarak çalışmalarına devam edecek.

Gaming in Turkey ve Esports Charts partnerliği kapsamında daha ziyade malumat için şahsi olarak hazırlanan sahifeden detaylı haber alabilirsiniz: https://www.gaminginturkey.com/tr/esports-charts/

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı