Oyun

Euro Truck Simulator 2’nin Yeni Yaması Birçok Yeni Özellik Sunuyor

SCS Software, Euro Truck Simulator 2 için yama 1.38’in açık beta sürümünü başlattı. Güncelleme, birçok yeni özellik ve güzelleştirme getiriyor, gelgelelim yama şimdi tam sürümüne kavuşmuş değil. Teknik problemlerden korkmuyorsanız, Steam istemcisi aracılığıyla testlere katılabilirsiniz. Bunun için kütüphanede oyuna sağ tıklayın ve “Özellikler” i seçin. Akabinde “Beta” sekmesinde “1.38 umumi beta” yı ayarlayın. Iştirak için şifre gerekmez. İsteyen herkes açık beta sürümüne katılabilir.

Güncelleme Fransız kenti Lille’de büyük değişiklikler getiriyor. Kentin görünümü uygunlaştırıldı ve sokakların nizamı gerçeğe daha yakın olacak formda değiştirildi. Yol işaretlerinde de değişiklikler yapıldı. Manzara da geliştirildi ve bitki örtüsü detay seviyesi artırıldı. Aşağıdaki fotoğrafta gördüğümüz üzere farklılıklar epeyce büyük:


Güncellemeden sonra her tır üreticisi kendine şahsi bir showroom aldı. Yama başkaca daha gerçekçi gölgeler ve parlak yüzeylerin daha güzel bir görünümünü sağlayarak ETS2 grafiklerini SSAO (ekran yeri ortam tıkanıklığı) ile zenginleştirdi.

1.38 güncellemesi boya seçim sistemini belli başlı renk kodları girme imkanıyla zenginleştirdi. Bu da şirketimizdeki kamyon parkının görünümünü entegrasyonlu hale getirmeyi kolaylaştırdı. GPS modülünün arayüzü de yenilendi ve tüm oyun haritasındaki birçok görsel sorun geliştirildi. Buna karşılık, Special Transport ve Road to the Black Sea DLC sahipleri, standart olmayan kargo için üç ek yol aldı. Ayrıyeten denetim iyileştirmeleri ve kusur düzeltmeleri de yapıldı.

Euro Truck Simulator 2 Ekim 2012’de piyasaya sürüldü. Neredeyse sekiz yaşında olmasına karşın oyun hala çok tanınan. Dün günün tıpkı anda 37 bine yakın oyuncu oyuna girmişti.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı