Oyun

Eylül Ayı Boyunca Sürecek Olan Free Fire x La Casa de Papel Etkinliği Bugün Başlıyor!

  • Bermuda Planı teması bugünden itibaren artık Free Fire içinde
  • Oyuncular, oyun içerisinde gerçekleşecek özel aktiflikleri, yeni oyun modunu ve özel kostümleri Eylül ayı boyunca bulabilecek
  • Yeni bir Bermuda Planı aktiflik sayfası bugün yayına girecek ve bu sayfa üzerinden oyuncular, Profesörün talimatlarına uyarak ve interaktif bir görüntüye katılarak mükafatlar kazanabilecek

Bermuda Planı sonunda geldi. La Casa De Papel ve Free Fire ortasındaki özel partnerlik artık yayında ve oyuncularını bekliyor.

Free Fire’a Girdiğin Anda Bermuda Planı’nı Deneyim Etmeye Başla

Oyuncular, oyuna girdikleri anda Profesör’ün yeni planı hakkında bilgilendirilecekler. Oyun lobisinden, uçak ve hava çıkartmasına kadar, La Casa De Papel teması Free Fire’ın her bölgesinde mevcut.


Büsbütün yeni, La Casa De Papel oyun-içi aktivitelerinin bulunduğu Bermuda Planı’na 6 Eylül, sonlu mühlet mevcut olacak Para Basım aktifliğine ise 13 Eylül’den başlamak üzere oyuna katıl.

Oyuncular birebir vakitte, aktiflik boyunca özel mükafatları kazanabilecekleri yeni bir Para Basım Aktifliğine katılabilecekler. Daha fazla ödül kazanabilmek için, basım suratı üç farklı biçimde artırılabilir: (1) günlük aktiflik vazifelerini tamamlamak, (2) arkadaşlara yardım etmek, ve (3) oyun-içinde bulunabilecek Yazıcı Yakıtı Jetonu eklemek. Yazıcı ne kadar süratli çalışırsa, o kadar da fazla para basar! Sanki etkinlikler 22 Eylül’de bitmeden evvel oyuncular 1.000.000 dolar basım misyonunu tamamlayabilecekler mi?

Karakterini özel La Casa De Papel x Free Fire koleksiyonu ile süslemeye başla

Oyuncular artık karakterlerini süslemek için bir dizi La Casa De Papel x Free Fire eşyasına sahip olma talihi yakalayacak.

Koleksiyon, Netflix imali dizide de görülen kırmızı tulum ve Free Fire ile La Casa De Papel partnerliğinden esinlenilmiş iki yeni kostümü içeriyor: Bermuda Planı Shinobisi ve Kunoichi, Bermuda Sokak Planı.


Bermuda Planı Shinobisi ve Kunoichi kostümleri


Merakla beklenen yeni oyun modu, La Casa de Papel, 20 Eylül’den itibaren oyunculara sunulacak.


Hudutlu vadeli La Casa De Papel oyun modunda, dört oyuncudan oluşan iki kadro belirlenen mühlet içerisinde baş başa rakip bir halde, kazanmak için belirlenen ölçüde para basmaya çalışır. Oyuncular, harita boyunca dağıtılmış Para Basım Makinelerini ele geçirip çalıştırdıklarında para toplamaya başlarlar. Bir Para Basım Makinesi çalışır durumdayken, oyuncular bölgeyi, tüm parayı çalabilecek olan karşı ekipten korumakla yükümlü olurlar. Kazanmak için belirlenen ölçüde parayı basan birinci kadro yahut mühlet dolana kadar en fazla parayı basan ekip oyunu kazanır.

Bermuda Planı aktiflik sayfası üzerinden, Profesör’ün talimatlarından haberdar olunOyuncular, aktiflik ile alakalı tüm ayrıntıları Facebook sayfası yahut aktifliğe özel hazırlanmış Bermuda Planı web sayfasından bulabilir. Aktiflik sayfasından, toplamda üç kısımdan oluşacak olan, Profesör’ün Free Fire karakterlerini nasıl işe aldığı ve en büyük soygunu nasıl planladığını anlatan sinematik animasyonları da izlenebilir.

Oyuncular birebir vakitte, kendi maceralarına şahitlik edebilecekleri ve farklı sonlara ulaşabilecekleri interaktif bir görüntüye da katılabilir. Oyuncular, bu görüntünün sonucunu paylaşarak özel bir oyun-içi ödül de elde edebilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı