Oyun

Fall Guys Steam’de 2 Milyon Oyuncuya Ulaşarak Yeni Bir Rekora İmza Attı

Devolver Digital’in yeni oyunu Fall Guys, oyunun 4 Ağustos’ta yayınlanmasından bu yana PC platformunda 2 milyon satış sayısına ulaştı. Bir basın bildirisi, Fall Guys’ı hem Devolver hem de geliştirici Mediatonic için “şimdiye kadarki en başarılı lansman” haline getirdiğinden bahsediyor.

Devolver daha evvel, Fall Guys’ın PS4’te (PS Plus ile oyunun fiyatsız olduğu) ve PC’de 1,5 milyon oyuncuya ulaştığını duyurmuştu. 

Mediatonic’ten Paul Croft yaptığı bir açıklamada “Fall Guys’a dayanak veren tüm oyuncularımıza takviyeleri için son derece minnettarız ve gelecek için büyük ve hoş planlarımız var.”

Croft bu “büyük planlar” üzerine daha fazla detay vermedi. Oyun Nintendo Switch yahut Xbox One için duyurulmadı, lakin bu platformlar için önümüzdeki devirlerde yeni çalışmalar yapılabilir.

Fall Guys, PC platformunda iki milyon satışa ek olarak Twitch’te 23 milyon izleme saati müddetine ulaştı. Ek olarak, oyuncular 1,5 milyon taç kaptı ve 60 milyon kere öldü. Bu istatistiklerin sadece PC için mi yoksa hem PC hem de PS4 için mi olduğu bilinmiyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı