Oyun

Fast & Furious Crossroads’un Çıkış Tarihi Açıklandı

 Hızlı ve Öfkeli ismiyle tanıdığımız film dalının en sevilen serisinden uyarlama bir oyun olan Fast Furious Crossroads’un çıkış tarihi nihayet ayan oldu. Grafik manasında istenen raddeye ulaşamayan oyunun geliştiricileri oyunseverleri biraz üzdü. 


  Fast Furious serisinin 9. sinemasının korona virüsü nedeniyle ertelenmesinin akabinde vizyona giremedi. Bunun üzerine geliştiri şirket Fast Furious Crossroads’un çıkışını erteterek sinemanın vizyona girmesini bekledi. Bildiğimiz üzere oyun sinema beyaz perdeye çıktıktan sonra yayınlanacaktı. Fakat sinema yerküreyi tesirine alan COVID-19 salgını nedeniyle yetiştirilemeyip 2021 yılına ertelendi. Sinemanın ertelenmesinin akabinde bunu duyan hayranları bir epey üzüldü. Gelgelelim oyunun geliştiricileri sinemanın vizyona girmesini beklemeyerek oyunu 7 Ağustos’ta çıkaracağını açıkladı. 

 Hız tutkunlarının merakla beklediği Fast Furious Crossroads’un fragmanını izleyen izleyiciler oyunu beğense de grafikleri görünce hayal kırıklığına uğradı. Geliştirici ekip ise bu durumu oyunun fragmanını erken yayınlamak için bu türlü olduğunu belirtti.

 Filmde oynayan oyuncuların seslendirdiği fragmanda, bol aksiyonlu sahnelerin olduğunu söyleyebiliriz. Konsol ve PC üzerinden oynanabilecek olan Fast Furious Crossroads, tek oyunculu ve üç istikametli çok oyunculu moduyla gelecek. Şimdi çokça detayını bilmediğimiz çok oyunculu mod hakkında aldığımız haberleri sizler için paylaşmaya devam edeceğiz.  

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı