Oyun

Fornite Sezon 3: Son Güncelleme İle Gelen Tüm Yenilikler

Fornite: Seri 3 nihayet yayınlandı. Epic Games, oynaması fiyatsız battle royale oyununun merakla beklenen üçüncü dönemini başlattı. Sabahın erken saatlerindesunucu kesintilerini takiben, yeni güncelleme tasarrufa sunuldu. Yeni güncelleme sunucular için su temalı makyaj, yeni bir savaş kartı ve çok fazlasını ekliyor. En dikkat çeken yeniliklerden biri, yerkürenin en ikonik üstün kahramanlarından biri. Bu muhteşem kahramanı tasarlayan ekip ise epeyce süpriz bir görünüm sunuyor. Bunu kaçırmak istemeyebilirsiniz, fakat bu şahsi görünümden en düzgün formda yararlanabilemk için biraz daha beklemeniz gerekecek.

Dönem 3’ün sinematik tanıtım fragmanı, su temasını ve Serinin resmi sloganı olan “Splash Down” ı gösteriyor. Fragmanda gözüken Aquaman ise geçen sezonki Deadpool üzere serinin temalı karakteri olarak hizmet edecek. Aşağıdan fragmanı izleyebilirsiniz.

Fortnite Chapter 2 Seri 3 Splash Down Umumi Bakış

Epic Games başkaca Fortnite Chapter 2 Season 3 Splash Down için resmi bir açıklama yayınladı. Adanın sular altında kaldığı ve oyuncuların keşfedeceği yeni yanların ve velev binilebilen köpekbalıklarının olduğu teyit edildi.

Fortnite Seri 3 Zorluklar

Zorlukları birinci olarak standart olanlar mevcut. Bunların yanı sıra sade Hills de cini arama ve karakterin muvaffakiyet kilidini açacak Aquaman zorlukları da bulunuyor. Yeni zorluklar her zamanki üzere Perşembe günleri haftalık olarak başlayacak ve Battle Pass’ı yükseltmenize aşağıda elde edebileceğiniz birçok armağan bulunmaktadır.

Yeni Oyun Sistemi: Marauders

Fornite Kısım 2 Dönem 3  ayrıyeten adaya gelerek size bir tehdit oluşturan Marauders formunda yeni bir oyun sistemi sunuyor. Epic, “Adaya geldiklerinde, hayatta kalmaya çalışırken birebir devranda çapulculardan da kendini koru” diyor.

Fortnite Harita Değişiklikleri

Beklendiği üzere, ada haritası radikal olarak değişen meydanları suya batırmıştı. Birtakım noktalar külliyen sualtındayken, öteki kısımları suya kısmen batmıştır, Yüksek rakımlarda olan kısımlar ise etkilenmedi. Bunu telafi etmek için, bir köpekbalığından olta kamışı kullanarak sizi suyun içinden çekmesini sağlayabilirsiniz.

Fortnite: Otomobiller

Her ne kadar birinci olarak duyurulduğunda reaksiyon çekse de bu seri otomobiller eklenebilir. Lakin şimdi bunlardan yararlanıp yararlanamayacağınız belirli değil. Dönem boyunca, su seviyesi düşecek ve bir noktada araçlara erişim sağlanabilecek.

Fortnite Çökmeleri

Epic Games, çarkın kullanıldıktan sonra meydana gelen çökmelerin farkında olduğunu ve bunları çözmeye çalıştığını söylüyor. Bir oyundan önyükleme yapmadığınızdan emin olmak için şimdilik bu özelliği kullanmaktan kaçınmak isteyebilirsiniz. Bunun ne kadar çabuk çözüleceğine dair hiçbir açıklama yok, gelgelelim Fornite Trello panosundan devam etmekte olan tüm Seri 3 bahislerini takip edebilirsiniz.

Yeni Savaş Bileti

Her zamanki üzere, yeni bir seri yeni bir Battle Pass manasına gelir. Kısım 2 Seri 3 Battle Pass teklifi, bir seri kozmetik ekstra ile birlikte gelir. Gerekli aşamaları geçtikten sonra Fade ve Ocean kıyafetlerinin kilidini açabilirsiniz. Aquaman, yılın ilerleyen periyotlarında gelecek ve muhtemelen Deadpool üzere zorluklara bağlı olacak.

Battle Pass başkaca, oyuncuların kendi benzersiz şemsiyelerini oluşturmalarına müsaade veren ve geçen seri Maya derisiyle gördüğümüz bir özelliği anımsatan “Build-A-Brella” isimli yeni bir özellik sunuyor.

100. seviyeye ulaştığınızda, Soluk cilt için ekstra bir stil seçeneği olan Maskeyi kazanırsınız. Ama, Battle Pass’ın sonuna akdar gitmenin ek bir armağanı var ve bu Ebedi Şövalye derisi. Seviye atlamaya devam ederek. onu daha da kişiselleştirebilir ve “Ebedi Şövalye’nin gerçek renklerini ortaya çıkartabilirsin”

Aşağıdan Battle Pass fragmanının tamamını inceleyebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı