Oyun

Fortnitea Kıyamet Günü Sayacı Eklendi

 Dün sabah Fortnite’a giriş yapan oyunseverler arkaya gerçek akan bir sayaçla karşılaştı. Midas’ın ofisindeki masada duran sayaç kıyamet sayacı olarak isimlendiriliyor. Ana ekranda bulunan bu sayaç şimdi oyunun içinde görülmüş değil. Kıyamet sayacı olarak isimlendirilen sayacın göstermiş olduğu tarih geldiği hengam ne olacağı merak konusu.


 Fortnite’ın ana ekranına gelen kıyamet günü sayacının bitiş tarihi 30 Mayıs olarak gözüküyor. Gelecek olan yeni seri ise 4 Haziran’da başlayacak. Yani oyuna yeni dönemden evvel bir güncellemeyle birtakım değişiklikler gelebilir. Bunu hepberaber göreceğiz. Birtakım kaynaklarda kıyamet sayacının “Storm the Agency” aktifliğinin habercisi olduğu söyleniyor.

 Herkesin başının karıştığı kıyamet sayacı olarak isimlendirilen bu sayacın Fortnite’ın devasa Kıyamet Aygıtı ile alakalı olduğunu söyleyebiliriz. Bildiğimiz üzere bu kıyamet aygıtı denilen şey tüplerinden güç alarak düzgünce güçlendi ve oyunu tehdit etmeye başladı. Başkaca oyunda gökyüzünde her zamankinden farklı dairesel bulutlar görünmeye başlandı. Buda berbata işaret olarak yorumlandı. 


 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı