Oyun

Fortnite’a Sel Modu Geliyor

 Epic Games ve People Can Fly tarafından geliştirilen Fortnite, yerkürenin en çok sevilen ve oynanan Battle Royale cinsindeki oyunlardan biri olarak biliniyor. PlayStation 4, Xbox One, Android, iOS, Nintendo Switch ve PC platfromları için 21 Temmuz 2017 tarihinde Epic Games tarafından da yayınlanarak birçok platfromda mükafata layık görüldü. 


2. Kısım 2. serinin bitmesine az bir devir kala Fortnite 3. dönem için hazırlıklarını sürdürüyor. Gelecek olan yeni seri ile birçok argümanlar ortaya sürüldü. Bununla birlikte logosunun değiştiği oyunda ‘Sel’ modunun gelmesi muhtemel bir ihtimal üzere görünüyor. Oyun her dönem olduğu üzere yeni seriyle birlikte farklı modlar ve yenilikler getiriyor. Bu dönemde kesin olmayan bir haber ile ‘Sel’ modunun oyuna ekleneceği varsayım ediliyor. 

 Oyunun geliştiricileri diğer Battle Royale tipindeki oyunlar üzere haritanın içine küçük oyunlar ekleyerek ufak güncellemeler getiriyor. En son eklenen helikopter pistleriyle  Choppas’ın geleceğinin ön malumatını vermişti. Şuan ise oyuna yeni gelen haritanın farklı ortamlarında nokta alan su birikintileri oyunseverleri meraka boğmuş durumda. 

 PlayStation Store’da logosu değişen oyunda su altında kalmış haritayı görüyoruz. Değişen bu logo, 3. seri ile birlikte gelecek olan güncelleme hakkında birtakım değişikliklerin olacağına işaret ediyor. 2. dönem ile birçok yenilik getiren Fortnite, oyunseverleri birbirinden enteresan modlara boğarak mutlu etmeyi başarmıştı. Yeni serinin 2 sefer ertelenmesinin akabinde yavaş yavaş sıradanlaşmaya başladığımız bu günlerde 3. dönemin çıkış tarihi 11 Haziran olarak belirlendi. 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı