Oyun

Four Kings One War, Steam Üzerinden Ücretsiz Hale Geldi!

Four Kings One War birinci bakışta bir satranç oyunu üzere görünüyor, fakat önemli bir öğrenme eğrisine sahip çok daha karmaşık bir oyundur. Şayet bir kuruş ödemek zorunda kalmadan denemek istiyorsanız, oyun şu anda Steam üzerinden fiyatsız hale geldi.

Bir ve iki oyuncuyu destekleyen Four Kings One War, tek bir tahtada dört farklı ordu bulunuyor ve bunlardan ikisini denetim edebiliyorsunuz. Bu, her tıpta bir mekanına iki hamle yapabileceğiniz, ordularınızı bölebileceğiniz ve potansiyel olarak rakibinizin beklemediği bir yandan saldırabileceğiniz mealine gelir. Bu, sıradan satrançta kullanılan alışılagelmiş stratejiler ve taktiklerin artık sağlam olmadığı, deneyimli oyuncuları bile pratik yapmaya zorladığı mealine gelir.

Aralarından seçim yapabileceğiniz birden çokça ortam bulunmaktadır ve savaş anında ruhların göründüğünü ve savaştığını göreceksiniz. Her hamle değerlidir, zira onları korumak için dikkatli korumalısınız.

Four Kings One War hem PC’de hem de Mac’te fiyatsız olarak kullanılabilir ve 8 GB önerilen RAM ve çok az depolama sahası gerektirdiğinden ötürü, sisteminizin çalıştırma ihtimali hayli yüksektir. 19 Mayıs’a kadar fiyatsız olacak ve bu tarihten sonra denemeye karar verirseniz Al’ye karşı savaş edebileceğiniz kalıcı fiyatsız demo da bulunmaktadır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı