Oyun

Game of Throne’un Yıldızları Vampir Filmi İçin Bir Araya Geliyor

Game of Thrones serisinin finalinden bir yıl sonra, şovun yıldızlarından ikisi bir girişim için tekrar bir araya geliyor, lakin bu evvelki çalışmalardan biraz farklı. Yayınlanan yeni bir rapora nazaran Peter Dinklage ve Jason Momoa bir aksiyon-macera sinemasında vampir ve vampir avcısı olarak birlikte rol alacaklar.

Haber, Dinklage’ın yaklaşan Good Bad Undead sinemasında efsanevi vampir avcısı Van Helsing’i oynayacağını bildiren Deadline tarafından yayınlandı. Sinemada Momoa’nın karakteri, bir daha asla öldürmemeye kelam veren bir vampir. Kurulan ittifaklar ise Van Helsing’i vampirleri para için öldürüyormuş üzere hareket ettirerek yerlileri dolandırıyor. Nihayetinde, vampirin başına gerçek bir armağan verilir ve ikisi canavarların büyülü yerküresinde kaçmaya başlar.


Max Barbakow (Palm Springs) Damian Shannon ve Mark Swift (Baywatch, Freedy vs.Jason) tarafından senaryo yönetilecek. Shannon Swift tarafından ise “Orijinal hikayeler yazmak için uğraş etmeyi asla bırakmayacağız. Hepimizin ortaya koyduğu şeyi seveceğinizi düşünüyoruz. Umarız yakın vakitte daha ziyade haberle karşılaşacaksınız!” tweet’i atıldı.

Good Bad and Undead için şu an için belirlenmiş bir çekim tarihi yahut çıkış tarihi açıklanmış değil. Gelişmeler epey en kısa vadede sizlerle paylaşacağız.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı