Oyun

Gaming in Turkey ve INNOFUN ile Çin’in Devasa Oyun Pazarına Açılın

Yerkürenin dört bir yanından oyun geliştiricilerine Çin’de oyunlarını pazarlama imkanı sunan INNOFUN ile Türkiye’nin Espor ve Oyun Ajansı Gaming in Turkey iş birliğine imza attıklarını duyurdu.

Oyun yerküresi gün geçtikçe gelişmeye devam ediyor ve bununla birlikte yarışma artıyor. Oyun geliştiricilerinin oyunlarını pazarlamaları ismine, kendi devletleri dışında farklı memleketlerde seslerini duyurmaları gerekiyor. Bu noktada 10 yılı aşkın vadedir oyun yerküresinde deneyimleri ile sesini duyuran ve 825 milyonu aşkın oyuncu kitlesini hedefleyen INNOFUN devreye giriyor. Gaming in Turkey ve INNOFUN iş birliği ile oyun geliştiriciler, Asya oyun kolunun en büyük pazarı olan Çin’de oyun mağazalarında mobil oyunlarla milyonlarca oyuncuya ulaşma imkanı sunuyor. INNOFUN, oyun geliştiricilerine Çin’de oyunlarını piyasaya sürmek için birçok avantaj sağlıyor. Sağladığı imkanlar ile oyunların Çin’in büyük nüfusu ile buluşup, popülerliklerini duyurmaları için hizmet veriyor Oyunların bu şık yolculuğa çıkması ismine Gaming in Turkey INNOFUN ile birlikte Türkiye’deki oyun geliştiricilerinin sesi olacak.

Oyuncu kitlesi olarak yerkürenin en varlıklı kesimlerinden biri olan Asya’nın en büyük pazarına sahip olan Çin, 33,2 milyar dolarlık oyun kolu cirosuyla birebir devirde yerkürenin da en büyük pazarlarından biridir. INNOFUN ve Gaming in Turkey iş birliği kapsamında Türkiye’deki oyun geliştiricileri de artık oyunlarını Çin pazarında yayınlayıp, milyonlarca oyuncuya ve ciroya ulaşabilecek. Bu ittifak kapsamında oyunlarını Çin oyun pazarında yayınlamak isteyenler, birden çokça mağazada mekan alma, INNOFUN Gaming in Turkey ile yayınlanma, gerekli her türlü devlet müsaadelerinin halledilmesi, deneyim paylaşımı ve 360 radde pazarlama imkanlarından yararlanabilecek.

Çeşitli mağaza seçenekleri ile büyük kitlelere ulaşma imkanı

10 yılı aşkın vadedir Çin oyun kesimi deneyimine sahip INNOFUN ile 12 yılı aşkın müddettir Türkiye oyun bölümü deneyimine sahip Gaming in Turkey’nin yaptığı iş birliği kapsamında Türkiye’deki oyun geliştiricilerine Çin’de oyunlarını yayınlama ve 360 aşama pazarlama hizmeti sunuluyor. Bu yayın kanalları arasında çok büyük markalar olan Wechat, QQ, Baidu, TikTok, Toutiao, Huawei, VIVO ve Xiaomi’nin mağazaları nokta alıyor. Geniş kitleye sahip mağazalar ile Gaming in Turkey ve INNOFUN oyunlarınızı aylık 50 milyon kullanıcıyı kapsayan mağazalar ile buluşturacak.

Kolay entegre imkanları ile geliştiricilere Çin’de oyunlarını yayınlama ve reklamlarını yapma imkanı sunan INNOFUN, bununla birlikte platforma dahil olan geliştiricilere, toplumsal medya idaresi, yerelleştirme, kullanıcı muhaberesi, raporlama üzere birçok hizmet sunuyor. Bu hizmetler INNOFUN kapsamında ikiye ayrılarak kullanıcılara veriliyor. Fiyatsız paketi kullanan kullanıcılar, ödemelerini kendi para ünitelerine nazaran her ay almaya devam edebiliyor. Bunun yanı sıra oyunlara kişisel resmi bir internet sitesi, reklam planlaması, olgu tahlilleri, sahih oyuncu kitlesine ulaşabilme, vergiler konusundaki destekler ile hizmet veriliyor. Premium paketi kullanan kullanıcılar ise tüm bunlara ek olarak aktiflik tertibi, görüntü içerik hazırlanması, yerelleştirme, müşteri servisi üzere birçok imkandan da faydalanabiliyor.

Hem mobil hem de tarayıcı oyunlara hizmet veren INNOFUN, odak noktası olarak geliştiricilerin oyunlarının ömrünü uzatmayı seçiyor. Birçok geliştiriciye oyunlarının nasıl pazarlanması gerektiğini gösterirken onlara Çin’de bulunan büyük bir amaç kitleye ulaşma bahtı veriyor.

Oyununuz çok lisanlı versiyonu ile tüm yerküreye yayılsın

INNOFUN’ın geliştiricilere sağladığı en tesirli imkanlardan biri yerelleştirme hizmeti oluyor. Çin üzere nüfusu çokça olan bir devlette oyunlara yerelleştirme hizmeti sunarak büyük bir kitleye yayılmasını sağlıyor. Geliştiriciler, hengam kaybetmeden oyunlarını bu gaye kitleye sunarak kısa devirde tesirli bir geri dönüş alabiliyor. Birebir devranda INNOFUN, bu halde oyunların kalitesini büyük bir kitleye duyurarak onların büyük firmalar tarafından keşfedilmesini de sağlıyor.

Espor ve Oyun Ajansı Gaming in Turkey ile yapılan ittifak kapsamında, Türkiye’deki oyun geliştiriciler artık INNOFUN’a daha kolay bir formda ulaşabilecek. Tüm bu avantajlardan yararlanmak isteyen şirketler Gaming in Turkey ile muhabereye geçerek, oyunlarını Çin’de piyasaya sürme talihi yakalayabilir.

İş birliği kapsamında daha çokça haber almak için Gaming in Turkey tarafından hazırlanan hususî INNOFUN sahifesini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı