Oyun

GeForce RTX Satın Alın ‘DEATH STRANDING’ Oyununa Sahip Olun!


GeForce RTX Satın Alın ‘DEATH STRANDING’ Oyununa Sahip Olun!

GeForce oyuncuları ‘DEATH STRANDING’ İçin “Oyuna Hazır”

NVIDIA, yılın merakla beklenen oyunu DEATH STRANDING’in bundle paketini ve oyun için Game Ready Sürücüsünü yayınlayacağını duyurdu. GeForce RTX grafik kartları, masaüstü yahut dizüstü oyun bilgisayarı satın ortamların yararlanacağı DEATH STRANDING bundle paketi, sonlu bir müddet için tasdikli olacak. Öte yandan NVIDIA, DEATH STRANDING için yeni Game Ready Sürücüsünü de yayınladı. Bu son güncellemeyle, üç yeni G-SYNC entegrasyonlu ekran desteği ve 10 oyun için “tek tıkla” optimum ayar desteği (OPS) de sunuluyor.

GeForce RTX donanımıyla DEATH STRANDING bundle paketi

NVIDIA, 505 Games ve KOJIMA PRODUCTIONS’ın duyurduğu DEATH STRANDING Yolculuğunuza Başlayın paketinden, GeForce RTX 2080 Ti, 2080 ÜSTÜN, 2080, 2070 ÜSTÜN, 2070, 2060 MUHTEŞEM yahut 2060 grafik kartlarını; bu donanımdaki dizüstü ya da masaüstü bilgisayarları satın alan oyun tutkunları sonlu bir vade için faydalanabilecek. Oyun severler, paket dahilinde, DEATH STRANDING’in indirilebilen PC sürümüne ilişkin birer Steam kodu alacaklar. Bugün itibarıyla başlayan DEATH STRANDING Yolculuğunuza Başlayın fırsatı, 29 Temmuz 2020’ye kadar devam edecek. Iştirakçi markaların listesi, eserler ve iş ortaklarıyla ilgili daha detaylı haber için GeForce.com.


DEATH STRANDING ve daha fazlası için “Oyuna Hazır”

NVIDIA’nın son GeForce Game Ready Sürücüsü, DEATH STRANDING için birinci günden itibaren optimizasyonlar ve iyileştirmeler sunuyor. Bahsi geçen sürücü birebir devirde Horizon Zero Dawn‘da da en yeterli deneyimi sunuyor. Elbet, F1 2020 severler de bu sürücüyü kullanmak isteyecek!

Efsanevi oyun yapımcısı Hideo Kojima ve stüdyosu KOJIMA PRODUCTIONS imalatı DEATH STRANDING, son vakitlerde oyun dünyasında büyük ilgiyle karşılanıyor. DLSS 2.0 sayesinde tüm RTX GPU’lar, 1440p’de 100+ FPS yahut 4K’da kusursuz 60+ FPS imajları mümkün kılarak oyuna kıymetli ölçüde performans artışı sağlayacak. Bunun yanı sıra oyun dünyasında bilinirliği yüksek bir öteki ismin bu oyuna ekleri, oyun geliştiricilerinin tezini kanıtlar nitelikte.

Üç Yeni G-SYNC Entegrasyonlu Ekran

G-SYNC Koordinasyonlu programı, G-SYNC ekosistemini sair bir noktaya taşıyarak süreklilik getirmeyi ve hangi ekranların değişken yenileme suratını (VRR) en uygun deneyimle sağlayacağı konusunda tüketicileri bilgilendirmeyi amaçlıyor.

G-SYNC uyumluluk onayı almış ve yeterli bir oyuncu monitörü arayan oyunculara daha fazla seçenek sunacak yeni monitörler arasında DELL S2721HGF ve S2721DGF modellerinin yanı sıra, Lenovo G25-10 nokta alıyor.

G-SYNC Uyumluluk programı kapsamında NVIDIA, AdaptiveSync protokolünü destekleyen monitörlerdeki deneyimi doğrulamak için üreticilerle (OEM) birlikte çalışıyor. Başarılı olanlar “G-SYNC Uyumlu” olarak isimlendiriliyor. G-SYNC Entegrasyonlu ekranların tam listesi için lütfen buraya tıklayın.

 

 

 

“Tek Tıkla” En Âlâ Ayarlar

GeForce Experience’ın oyunları tek tıkla optimize etme özelliği (OPS), oyunların grafik ayarlarını yapılandırarak kullanıcılara sıkıntısız bir oyun deneyimi sunuyor. 700’den fazla oyunu destekleyen bu özellik, bir evvelki sürücünün piyasaya sürülmesinden bu yana 10 yeni oyuna daha adapte edildi:

  • Darksburg
  • Disintegration
  • Fishing Planet
  • House Flipper
  • Justice RTX
  • Outer Wilds
  • Persona 4 Golden
  • Pistol Whip
  • SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated
  • Trackmania

 

NVIDIA Oyuna Hazır Sürücüleri Hakkında
Game Ready Sürücüler, birçok tanınan oyun için lansman günü ya da öncesinde mevcut olup en âlâ performans ve kusursuz oyun deneyimi için geliştirildi. Tüm NVIDIA Game Ready Sürücüleri, Microsoft WHQL sertifikalıdır.

İlgili Temaslar:
Geforce.com’daki DEATH STRANDING paketi haberi için: https://www.nvidia.com/en-us/geforce/campaigns/death-stranding-bundle/

 

DEATH STRANDING paketi ve GeForce.com’un hikayesi:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/death-stranding-nvidia-geforce-rtx-bundle

 

GeForce.com’un DEATH STRANDING için Game Ready Sürücüsü hakkındaki haberi:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/news/death-stranding-game-ready-driver

 

https://www.nvidia.com/Download/Find.aspx

 

G-SYNC Koordinasyonlu monitörlerin listesi:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/products/g-sync-monitors/specs/

 

GeForce.com’da GeForce Experience:

https://www.nvidia.com/en-us/geforce/geforce-experience/

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı