Oyun

GTA Online Günlük Hedefler İçin 1 Milyon Dolar Veriyor!

GTA Online oyuncuları bu günlerde hakikaten süratli bir biçimde bir milyon dolar kazanabilirler. Lakin çok süratli olmaları gerekiyor zira bu fırsat çok yakında sona erecek. Rockstar Games, son devirlerde Grand Theft Auto Online’da çok ziyade fiyatsız para veriyor ve üst seviye öğelerin satın alınmasını yeni oyuncular için çok daha kolay hale getiriyor.

2013’ten beri mevcut olmasına karşın, Grand Theft Auto 5, Epic Games Store’da yakın devirde fiyatsız olarak piyasaya sürüldüğü sırada sitenin sunucularının saatlerce çökmüş olması aslında bu oyun serisinin hala ne kadar tanınan olduğunu kanıtlıyor. Bu oyunun çoklu bileşeni olan Grand Theft Auto Online, şimdiye kadar üretilen en karlı cümbüş ortamlarından biri haline geldi ve Fortnite’ın Tenet üzere yaptığı büyük ölçekli sinema aktifliklerine ve fragmanlara mesken sahipliği yapmamasına karşın, reklamsız da oyun hala büyük ilgi görüyor.

Nisan ve Mayıs, GTA Online oyuncuları açısından bilhassa de Rockstar Games’in sistemlerindeki bir aksaklık sayesinde oyun içi giriş bonusunu birden çokça kere alan oyuncular için inanılmaz noktada karlı aylar olmuştu. Yeni The Rockstar Games basın bültenine nazaran, GTA Online’a gelen yeni armağanları ve eşyaları detaylandıran, “bugünden 27 Mayıs’a kadar” 10 yahut daha ziyade Günlük Gayesi tamamlayan oyuncular, bir milyon dolar kıymetinde GTA Online para ünitesi kazanacak. Oyuncular sıradan oyun içi para ve RP armağanlarının üç katını elde edebilecekler ve Stockpile Aktiflikleri de 27 Mayıs’a kadar 2 katı ödeme yapıyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı