Oyun

Guerrilla Games, Horizon Zero Dawn’da Meydana Gelen Hataları Çözmeye Çalışıyor

 

Horizon Zero Dawn’ın geliştiricisi Guerrilla Games, oyunun PC sürümünde meydana gelen birtakım çökme kusurlarını araştırmaya başladı. PC sürümü 7 Ağustos’ta piyasaya sürüldü, fakat birçok oyuncuyu hayal kırıklığına uğratan teknik problemler ortaya çıktı.

Guerrilla Games, oyuncuların bu kusurlarla ilgili toplumsal medyadaki paylaşımları gördüklerini ve araştırmaya devam ettiklerini söyledi.

Stüdyo, Steam’den yaptığı açıklamada, “Sorunlarını Steam, Reddit yahut web sitemiz aracılığıyla bildirmek için vakit ayıran oyuncuları tebrik ediyoruz” dedi. “Hala kilitlenmeler yahut yanılgılarla karşılaşıyorsanız, lütfen bu alanları kullanmaya devam edin yahut nasıl devam edeceğinizden emin değilseniz SSS kısmımızı inceleyin. Raporlarınız takımlarımız için inanılmaz derecede faydalı ve şimdiden yardımcı oldu.”

Oyuncular, meydana gelen bu çökme yanılgılarından kurtulmak için kendi süreksiz tahlillerini bulmaya başladılar, lakin Guerrilla Games rastgele bir yama yayınlanana kadar bunları engelleyecek net bir tahlil olmadığı belirtti.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı