Oyun

Halo 3\ün PC Test Tarihi Kesinleşti

 Bungie tarafından Xbox 360 platformu için geliştirilen 1. şahıs nişan oyunu bilgisayar ile oynanabilir olmaya çok yakın üzere gözüküyor. Halo serisinin üçüncü oyunu olan Halo 3, Halo: Combat Evolved ile başlayıp, Halo 2 ile devam eden seriyi aslında sonlandırmak için 25 Eylül 2007 tarihinde piyasaya çıktığını söyleyebiliriz. 


 Halo 3 Master Chief Collection’ı yıllardan beri bilgisayarda oynamak isteyen oyunseverler için Halo geliştiricileri PC testlerine başlayacaklarını söyledi. Geliştirici şirket oyunun bu yıl haziran ayında bilgisayar için çıkacağını da açıkladı. Oyunu bilgisayarlarınıza indirip oynayabilmek Halo Insider’ın fiyatsız programına kayıt yaptırmanız gerekiyor. Kayıt yaptırmadıysanız buradan yapabilirsiniz. 

 Ring 1deki dövüşlerin birinci aşamaları şimdiden hazır olduğunu açıklayan 343 İndustries ekibinin, şuanki hedefi haziran ayının birinci yarısında oyunu bilgisayarlar için oynanabilir hale getirmek. Geliştirici ekibin Halo 3’ü bilgisayarlara getirmeyle kalmayıp Halo 2’de yaşanan sıkıntıların Halo 3’te yaşanmaması için bir seri tedbirler aldığını söyleyebiliriz. Ayrıyeten Halo 2’de yaşanan dertleri çözmek için ekip bir yama yayınladı. 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı