Oyun

Halo Infinite İçin Spoiler Hiç Beklenmedik Bir Kaynaktan Geldi

Bildiğiniz üzere Microsoft, 23 Temmuz 2020 tarihinde birinci parti Xbox Series X oyunlarını açıklamak için bir aktiflik düzenleyecek. Bu aktiflikte uzun vakittir beklenen Halo Infinite’in de açıklanması bekleniyor. Lakin, Halo hayranları resmi açıklama öncesinde kıymetli Halo Infinite ayrıntılarını ortaya çıkarmış olabilir. Lakin ortaya çıkan bu haberler olgu madenciliği yahut sızıntılardan toplanmadı. Ayrıntılar oyuncaklardan geldi.

Mega Bloks kısa müddet evvel Master Chief ve UNSC marines üzere karakterleri görmeyi beklediğimiz beklediğimiz Mega Construx Halo Infinite serisini ortaya çıkardı. Bununla birlikte, Reddit’teki hayranlar, oyuncak serisinin Halo Infinite hikayesine yönelik detayları da ortaya çıkardığını belirtti.


Mega Bloks seti her ne kadar zararsız görünse de, aslında Halo Defense Point Showdown Mega Bloks setinden çıkartılabilecek birçok değişik detay var.

Başlangıç olarak, Brute’un (sağdan ikinci) ismi Hyperius’dur ve Halo Infinite teaser’nda duyulan ses olduğu düşünülmektedir.

Fakat Hyperius hakkında daha değişik olan, görünüşte Halo 5: Guardians’ın kahramanı Spartan Locke’un sağ omzuna bağlı olan kask. Bu detay, oyundaki vukuatlar sonucunda Locke’un öldüğüne dair bir haber olabilir.


Tüm bu setler Hyperius’un ismi ve Skiff’un tanıtımı üzere kimi katı Halo Infinite ayrıntılarını sızdırmış üzere görünse de, aslında tüm bu detaylar birer yalnıca spekülasyon.

Microsoft, Halo Infinite oyununu Temmuz ayının sonlarına sahih tanıttığında, tüm bu detayların irtibatlı olmasını umuyoruz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı