Oyun

Halo Infinite’in Demosu Halo 5 İçinde Yeniden Yapılıyor ve Harika Görünüyor

Hayli yaratıcı ve kararlı bir Halo hayranı, Halo 5 içinde Halo Infinite demosunu yine yaratıyor ve şimdiye kadar hakikaten güzel işlere imza atmışa benziyor. Twitter kullanıcısı Ducain21, Halo Infinite demosunu tekrar yapmak için Halo 5’in Forge araçlarını kullanıyor ve kısa bir müddet evvel demo’nun ilerlemelerini gösteren görseller paylaştı.

Aşağıdaki fotoğraflar, Halo Infinite demosuna çok benzeyen imajlar ve objeler içeren etkileyici bir görünüme sahip haritayı gösteriyor. Art planda devasa sütunlarla haritada beliren bir Warthog görüyoruz. Diğer bir görselde ise Grunts var. Öteki görselde ise resmi demo da gösterilen ağaç ve çimler gözüküyor. Velhasıl, şimdiye kadar hayli başarılı işler ortaya çıkmış. Görünüşe nazaran Ducain23’in çalışmalarının bitmesini birçok Halo hayranı heyecanla bekliyor.
Ducain23, çalışmalarını Twitch’te anlatıyor. Halo 5’inForge araçlarıyla daha evvel uğraştıysanız, ortaya çıkarabileceğiniz çalışmaların derinliği ve karmaşıklığı açısından ne kadar kapsamlı olabildiklerini bilirsiniz. Ducain23 onları kusursuz bir formda kullanıyor.

Bildiğiniz üzere Halo Infinite’ın geliştiricisi 343 Industries, kısa müddet evvel pandemi sürecinde konuttan çalışmaların çeşitli aksaklıklara sebep olduğunu ve bundan ötürü Halo Infinite’ın 2021 yılına ertelendiğini açıkladı. Geliştirici stüdyo, hayranlardan oyun ve serinin geleceği hakkında daha fazla ayrıntı için “sıkı durmalarını” istedi.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı