Oyun

Hawkeye, Marvel’s Avengers Oyununun İlk DLC’si Olacak

Marvel Sinematik Kozmosu Hawkeye’ye karşı pek uygun bir hal sergilemedi. Avengers serisinde bağımsız bir kıssaya sahip olmayan Hawkeye, umarız bu oyunda DLC olarak gelse bile kendi kıssasına sahip olur.

Oyun boyunca Hawkeye olarak değişiklik yapmadan oynamanın bir yolu olmayacak. Görünüşe nazaran DLC, Hawkeye’a kıssada daha fazla rol veriyor. Stüdyo lideri Scot Amos’a nazaran oyuncuların varsayılan kıssada fark edebileceği birtakım boşlukları bağlamaya yardımcı olduğunu söylüyor.

Hawkeye DLC, bize oyunun giriş düzeyi ile oyunun gerçek kıssası başladığında Hawkeye’nın beş yıl içinde neler yaptığını anlatacak. Yani MCU’yu Avengers: Endgame’de birinci sefer görünen Ronin’i oynayabiliriz.

Hawkeye’nin tüm DLC’si, Hawkeye’nin kendi kıssasını içerek ve şayet DLC’yi arkadaşlarınızla oynamak istiyorsanız müjde. DLC’yi co-op tecrübesi ile oynayabileceksiniz. Ayrıyeten Hawkeye’ı oyunun ana öyküsündeki başka anlarda da kullanabileceksiniz.

Hawkeye DLC, Marvel’s Avengers’dan göreceğimiz birçok farklı kahramandan yalnızca bir tanesi. Beklenen bir öbür DLC, Kamalah Khan, yani Ms. Marvel. Marvel’s Avengers 4 Eylül’de Xbox One, Playstation 4 ve PC’de piyasaya sürülecek. Ayrıyeten yeni jenerasyon konsollara da gelecek.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı