Oyun

Hearthstone’un Pazartesi Günkü Yamasında 12 Oyun Kartında Değişikliğe Gidildi

Geçtiğimiz Pazartesi Hearthstone, oyundaki kartlar arasındaki dengeyi sağlamak olmak için “Standart” versiyonda kullanılabilen 12 kartın özelliklerini değiştiren küçük bir yama yayınladı. Bu güncellemeden sonra, 1 Haziran’a kadar kartlardan yalnızca 8 adedini “Craft” kısmından karşılık geldiği ölçüde dust’a kırdırabilirsiniz. Sair 4 kart içinse maatteessüf bu türlü bir seçenek bulunmuyor. Hearthstone’un değiştirilen 12 karttan sadece 8 adedine bu türlü bir düzenleme getirmesi elbette ki yalnızca bu kartlarda çok büyük değişikliklere gidilmiş olması ve dust ödemesi yaparak oyuncularını mağdur etmek istememesine dayanıyor. Bu yayınlanan yama ile ayriyeten meydanda oynanıldığında oyunun kilitlenmesine sebep olan Ethereal Conjurer kartındaki cürüm da düzeltildi. Artık kartlarda gidilen değişikliklere daima bir arada bir göz atalım.

Evvel dust iadesi yapılmayan kartlara bakalım: Aldor Attendant, Torrent, Shattered Rumbler ve The Lurker Below (Aşağıdaki görsellerde kartların eski bedelleri verilmiştir.)


Yapılan değişikliklerse şu biçimde:

Aldor Attendant: 1 Cost, 1 Attack, 3 Health oldu.

Torrent: 4 Cost oldu.

Shattered Rumbler: 5 Cost, 5 Attack, 6 Health oldu.

The Lurker Below: 6 Cost, 6 Attack, 5 Health oldu.

 

Artık de para/dust iadesi yapılması iyi görülen ve daha büyük değişikliklere gidilmiş 8 karta bakalım: Priestess of Fury, Crimson Sigil Runner, Scavenger’s Ingenunity, Shadowjeweler Hanar, Blackjack Stunner, Imprisoned Scrap Imp, Bloodboil Brute ve Bloodsworn Mercenary (Aşağıdaki görsellerde kartların eski kıymetleri verilmiştir.)

 


Yapılan değişikliklerse şu biçimde:

Priestess of Fury: 7 Cost, 6 Attack, 5 Health oldu.

Crimson Sigil Runner: 1 Cost, 1 Attack, 1 Health oldu.

Scavenger’s Ingenunity: 2 Cost, +2 / +2 oldu.

Shadowjeweler Hanar: 2 Cost, 1 Attack, 4 Health oldu.

Blackjack Stunner: Tıpkı ancak Minion’lar elinize dönünce Cost’ları tıpkı kalıyor.

Imprisoned Scrap Imp: Birebir lakin Dormant haldeyken tüm minyonlar elinize dönüyor ve  + 2 / + 1 oluyor.

Bloodboil Brute: 7 Cost, 5 Attack, 8 Health oldu.

Bloodsworn Mercenary: 3 Cost, 2 Attack, 2 Health oldu.

Siz bu değişiklikler hakkında ne düşünüyorsunuz? Şayet bunların içinde koleksiyonunuzdan çıkarmayı düşündüğünüz kartlar varsa kartlarınızı dust karşılığında kırdırmak için son günün 1 Haziran olduğunu tekrar hatırlatalım. Yeterli oyunlar!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı