Oyun

Her Oyuncu Yalnızca Bir Adet PlayStation 5 Sipariş Edebilecek

 Sony Interactive Entertainment tarafından geliştirilen görüntü oyun konsolu PlayStation’ın son versiyonu PlayStation 5’in internet sitesinde bir ikaz bildirisi göze çarptı. Mesajda her oyuncuya sadece bir adet PlayStation 5 siparişi etme hakkı verileceği yazıyordu 


  Japonya kökenli çokuluslu şirketler topluluğu Sony, 2020 yılının son çeyreğine yanlışsız yeni oyun konsolu PlayStation 5’i piyasaya sürecek. RTX destekli bir konsol olarak önümüze çıkacak olan PlayStation 5 için yeni gelişmeler yaşandı. Fiyatı dışında her gün yeni bir gelişme yaşanan PlayStation 5 hakkında her oyuncuya en fazla bir oyun konsolu verileceği belirtildi. 

 PlayStation 5 hakkında araştırmalar yapan bir oyunsever, PS5’in resmi internet sitesinin kaynak kodlarında gizlenmiş bir ikaz bildirisini buldu. Bu mesajda Sony’nin her oyuncuya sırf bir adet PlayStation 5 siparişi etme hakkı verileceği yazıyordu. Bu yılın sonlarına sahih piyasaya çıkması beklenen PlayStation 5’in internet sitesinden satın almak isteyen oyunseverler sepete birden fazla PlayStation ekleyemeyecek üzere gözüküyor. 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı