Oyun

Hyper Scape Açık Beta Herkes İçin Yayınlandı!

Geçtiğimiz Pazar günü Ubisoft tarafından düzenlenen Ubisoft Forward sunumunda, şirketin yeni oyunu Hyper Scape hakkında yeni detaylar mahal aldı. Şirket oyun için şimdi bir yayınlanma tarihi vermemiş olsa da, devam etmekte olan Hyper Scape beta sürümünü açtığını duyurdu.

Hyper Scape beta artık PC’deki tüm oyuncular için oynanabilir durumda. Ubisoft’un Uplay mağazasında

Ayrıyeten oyunun açık betasının lansmanında Ubisoft, oyun için yeni bir silah tanıttı: yakın dövüşleri daha harika hale getiren SMG kategorisinde bulunan Harpy. Başkaca Shockwave de artık oyunda bulunuyor. Bu, vesair oyuncuları yok edebilecek bir AOE patlaması oluşturuyor.

Ubisoft, bu ayın başlarında Hyper Scape’i tanıttı ve o devirden bu yana PC’de oyun saklı betadaydı. Bu saklı beta’ya erişmek için oyuncular evvel Ubisoft ve Twitch hesaplarını bağlamaları gerekiyordu ve akabinde Hyper Scape akışını izlemek zorundalardı. Fakat artık, tüm PC oyuncuları yaklaşan battle royale oyununu deneme bahtına sahip olacaklar.

Oyun şimdi resmi olarak başlamamasına karşın, Ubisoft yakın devirde Hyper Scape için bir seri yeniliği içeren bir güncelleme yayınladı. Ubisoft, bu güncellemenin akabinde oyunu takip edeceğini ve yeni değişiklikler getirebileceğini duyurdu.

Hyper Scape için şimdi net bir çıkış tarihi yok, fakat oyunun PC, PS4 ve Xbox One için bu yaz piyasaya sürülmesi bekleniyor. 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı