Oyun

İptal Edilmiş Lord of the Rings Oyunu Ortaya Çıktı

Jon Burton, YouTube kanalı GameHut’a durumu açıklayan bir görüntü yayınladı ve oyunu Peter Jackson’a ve daha sonra direktör Guillermo Del Toro’ya sundu ve görüntü oyunda kullanılan teknoloji demolarından imajlar içeriyordu.

Stüdyonun bilindiği LEGO Oyunları konumuna ekip bu gizemli oyunu Xbox 360 donanımında Yüzüklerin Efendisi sinemalarından değerli sahnelerin fotogerçekçi rekreasyonlarını yaptı. Gandalf’ın Balrog’la savaştığı, Arogorn’un Amon Hen’de Uruk-Hai ile savaşını, velev Deephallow Woods’ta Frodo ile bâtın kalarak Black Riders’dan kaçışını içeriyor. Medyayı izlemek isteyenler için birtakım ekran manzaraları:
Imgeler önemli noktada etkileyici, fakat Burton’a nazaran, ekip Yeni Zelanda’daki bir içtimada bu girişimin çok ileri gittiği ve çok fazla para harcandığı konuşuldu.

Warner Bros. direkt sinemaya dayanmayan, birebir kainatta farklı bir hikayeye sahip bir oyun istediğini kararlaştırdı. Gelgelelim Burton’un bu duruma itiraz etmesiyle oyun asla gün ışığını göremedi. On yıldan daha eski bu oyunun değerlendirilmemesi hakikaten büyük bir kayıp.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı