Oyun

Iron Harvest, Steam’de Demo Olarak Yayınlanacak

 King Arka Games tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafınfan PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için geliştirilen efsane strateji oyunlarından Iron Harvest, 1 Eylül 2020’de tam sürümü yayınlanacak. Gelgelelim 16-22 Haziran tarihleri arasında günümüzün tanınan çevrimiçi oyun platformlarından biri olan Steam’de demo olarak yayınlanacak. 


 1920 yılında geçen oyunun hikayesinde gerçek vakitli bir strateji oyunu bizleri bekliyor. 1 Eylül 2020’de konsol ve PC platformları için piyasaya çıkması beklenen efsane strateji oyunu Iron Harvest’i bekleyemem diyen oyunseverler için oyunun demo hali 16-22 Haziran tarihleri arasında Steam üzerinden yayınlanacak. 

 Eylül ayında çıkacak olan Iron Harvest, Steam Oyun Şenliğinde tanıtılması bekleniyor. 16 Haziran saat 20:00’dan 22 Haziran’a kadar oynanabilecek olan gerçek devirli strateji oyunu Iron Harvest, 1920’leri husus alacak olan bir hikayeye sahip olacak. I. Yerküre Savaşı’nı bahis alacak olan oyunda değişik olan kimi ayrıntılar göze çarpacak. Dev robotların taraf aldığı strateji oyununda Avrupa savaşın yükünü omuzlarından atmaya çalışırken çiftçiler gerçekleşmiş olan bu büyük savaş sonrası devasa robotların kalıntılarına rastlamasıyla vakalar karmaşık bir hal almaya başlayacak. 

 Dünyanın denetimini ele geçirmek isteyen robotlardan oluşan ittifak kümesi, kişiler için yeni bir tehdit oluşturmaya başlayacak. Steam üzerinden 1 Eylül 2020 Haziran tarihinde yayınlanması beklenen gerçek vakitli strateji oyunu Iron Harvest,  PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için çıkacak. Oyun Steam’de 92 TL üzere bir fiyat etiketiyle ön sparişe sunulacak. Ön sparişten evvel 16-22 Haziran tarihleri arasında ise oyunun demo hali oynanabilir olacak. 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı