Oyun

İşte Tüm İhtişamıyla Lenovo Legion Oyun Telefonu

Lenovo, birinci akıllı oyun telefonunu 22 Temmuz’da piyasaya sürecek. Çinli perakendeci JD.com, aygıtın ön siparişlerini başlatmıştı. Siparişler alınmasına karşın sitede rastgele bir aygıt resmi yer almıyordu.

Bugün ise perakendeci piyasaya sürülecek olan Legion oyun telefonunu bütünüyle gösteren birkaç fotoğraf ekledi. Her şeyden evvel, telefon Lenovo Legion Gaming Phone Pro olarak listelenmiştir, bu yüzden modelin daha yüksek bir modelin olup olmadığından yahut Lenovo’nun üretmeyi planladığı tek oyun telefonu oluğ olmadığından emin değiliz. Bununla birlikte, tasarım burada dikkat çeken şeydir ve evvelki sızıntıları doğrulayan bir dizayna sahi.

Lenovo Legion oyun telefonu, ekranın üstünde ve altında olmak üzere iki kırmızı kenarlığa sahiptir. Burada çentik yahut rastgele bir delik bulunmuyor. Aygıt, yana monte edilmiş bir açılır kamera ile gelmesi bekleniyor. Evet bu garip geliyor ancak Lenovo muhtemelen canlı akış oyunları oynayan oyuncuları düşünerek yan selfie kamerasını ekledi.


Oyun telefonunun art kısmında tam ortada epey dikkat çeken bir Legion logosu bulunuyor. Logo kırmızı renkte gözüküyor lakin muhtemelen ROG Phone 2’deki Aura aydınlatmasına emsal RGB aydınlatması var. Yatay olarak hizalanan çift birincil kamera suramı ve çabucak altında bir flaş bulunuyor.

Legion oyun telefonunun fizikî düğmelerinin olup olmadığını şu an için bilmiyoruz, lakin telefonun dört köşesinin yanında kırmızı aksanlar var. Bunlar oyun denetimleriyle bir ilgisi olabilir, fakat kesin olarak bir şey söyleyemeyiz.

Bu ortada, Digital Chat Station’ın resmi Twitter hesabı, telefonun daha net imgelerini iki renk seçeneğiyle birlikte paylaştı. Bunlardan biri perakende sayfasında ekli olan model, başkası ise kırmızı ayrıntılarda vurgulanmış gümüş renkli bir model.


 

Lenovo Legion oyun telefonunun tasarımı hakkında ne düşünüyorsunuz? 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı