Oyun

Kadınlara Özel CS:GO Turnuvası Başlıyor

 DreamHack tarafından geçtiğimiz sene düzenlenen turnuva bu yıl tekrardan düzenlenme kararı alındı. Showdown isimli hatunlara kişisel CS:GO turnuvasını bildiğimiz üzere Beşiktaş hatun CS:GO kadrosu kazanmıştı. Bu yıl düzenlenecek olan turnuvaya ilginin yüksek olacağı varsayım ediliyor. 


 E-spor denilince birinci akla gelen isimlerden biri durumunda olan DreamHack, geçtiğimiz yıl düzenlemiş olduğu hatunlara hususî CS:GO turnuvasıyla bir epey dikkat çekmişti. Bu yılda Kuzey Amerika ve Avrupa’da düzenlenmesi beklenen turnuva yaz ve sonbahar aylarında gerçekleşecek. 

 Kadınlara yönelik düzenlenen Showdown isimli CS:GO turnuvasında kademe edecek oyuncular yekunda 100 bin dolarlık bir armağan havuzuna sahip olacaklar. Avrupa ve Kuzey Amerika’da gerçekleşecek turnuvada memleketimizde taraf alacak. 7-19 Temmuz tarihleri arasında ülkemizinde bölge alacağı Avrupa, 24-26 Temmuz tarihleri arasında ise Kuzey Amerika memleketlerinin olacağı turnuva gerçekleşmiş olacak. Birinci turnuvada nokta elde eden gruplar 2. sonbahar turnuvasında tekrar karşılaşacaklar. 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı