Oyun

Kao the Kangaroo: Round 2 Steam’de Ücretsiz Oldu

 Ücretsiz oyun kampanyalarına kaldığı noktadan devam eden yerkürenin en tanınan çevrimiçi oyun platformu Steam, 3 boyutlu platform oyununu geçtiğimiz saatlerde oyun severler için fiyatsız hale getirdi. 


Oyun hakkında: 

Kao olarak oynayın! Tüm görüntü oyunlarının en şirin ve en bahadır kanguru “Kao the Kanguru: 2. Tur” un dijital versiyonunda geri dönüyor.
Dövüş, yarış ve bulmaca çözme üzere çeşitli zorluklarla dolu klasik bir 3D tek oyunculu platform oyun oynamanın keyfini yaşayın.
Berbat Hunter ve tavukları tarafından yakalanan hayvan arkadaşlarını kurtarmak için 5 benzersiz, renkli yerkürede belirlenen 25 seviyeleri ile sıçrama!

Kao the Kangaroo: Round 2 nasıl bir oyun?

 

 Oyunda tamamlamanız gereken birbirinden güç ve birbirinden sefalı etaplar bulunuyor. 3 boyutlu bir oyun olan Kao the Kangaroo: Round 2’de sizlere verilen bulmacaları bir yandan çözerken bir yandan da önünüze çıkacak olan düşman botların üstesinden gelmeniz gerekecek. 

 Bilgisayarlarınızı yormayacak bir sisteme sahip olan 3 boyutlu platform oyunu  Kao the Kangaroo: Round 2, 1 GB’tın altında bir depolama meydanı istiyor. 128 MB RAM’e sahip olan bilgisayarlarınızda dahi rahatlıkla oynayabileceğiniz bir 3 boyutlu platfor oyunu. Sizlere hitap eden bir oyun olduğunu düşünüyorsanız buradan

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı