Oyun

Kavisli oyuncu monitörü Acer Predator X35’le aksiyonun tam ortasına ışınlanın

 

  • Acer Predator X35, NVIDIA® G-SYNC™, Acer HDR Ultra™, ve 200 Hz yüksek yenileme süratiyle son aşama akıcı ve canlı manzaralar oluşturuyor.
  • 21:9 imaj nispeti sunan zero frame dizaynlı 35 inçlik cihaz, 1800R kavis ve 3440×1440 piksel WQHD çözünürlüğe sahip.

 

Acer’ın yenilikçi teknolojileriyle donattığı ve oyun tutkunlarına en yüksek performansı sunmayı hedefleyen armağanlı markası Predator, kavisli monitörü X35 ile çok farklı bir oyun deneyiminin kapılarını aralıyor.

Vazgeçilmez olmaya aday panoramik oyun deneyimi

Hem kavisli olması hem de ayrıcalıklı bir tasarruf deneyimi yaşatan 21:9 imaj boyutuyla oyuncuları cezbeden Predator X35, kullanıcıları birinci andan itibaren tesiri altına alıyor. Kullanıcıların yalnızca ekranı görmesini sağlayan zero frame çerçeve dizaynlı 35 inçlik cihaz, 2 yahut 3 ekranı birleştirme imkanı sunuyor. NVIDIA G-SYNC, Acer HDR Ultra ve Kuantum Nokta teknolojilerine sahip kavisli monitör, yüksek dinamik aralıkla mümkün olan en güzel kontrast kalitesine sahip. Her biri münferit denetim edilen 512 yerdeki gelişmiş LED mahallî ışık kısma özelliği sayesinde sırf gereken bölgede ve vakitte ışık veren panel, panoramik oyun deneyimini daha da zenginleştiriyor. Predator X35, DCI-P3 renk standardının yüzde 90’ını kapsayan daha geniş ve daha doygun bir renk gamı sunuyor. Birebir devranda da klâsik dinamik aralıklı monitörlere nazaran çok daha yüksek parlaklık veriyor. Süratli 2 ms reaksiyon vadesi ve 200 Hz yüksek yenileme suratı, NVIDIA G-SYNC teknolojisiyle bir araya gelerek yırtılma yahut görsel bozulma sorunlarını ortadan kaldırıyor; gerçekçi ve akıcı oyun deneyimi sunuyor.

Ergonomi ve kolay tasarruf

Oyun severlerin basitçe ulaşmak istediği ayarları ve ferdileştirme seçeneklerini barındıran Predator GameView, farklı çeşit içeriklerde imajları optimize etmek için evvelden ayarlanmış sekiz adet ekran modu sunuyor. Buradaki seçenekler arasında; Standart, ECO, Grafik ve Film modlarına ek olarak oyunlara şahsi Aksiyon, Yarış ve Spor modları da bulunuyor. Oyunlara hususî modlar arasından basitçe seçim yapmayı mümkün kılan bu arayüz, kullanıcılara kendi tercihlerini oluşturma imkanı da sunuyor. Yalnızca teknik detaylar ve panel teknolojileriyle değil ergonomik dizaynıyla da oyuncuları destekleyen X35’in ekranını eğmek, döndürmek ve dikey olarak ayarlamak da mümkün. X35’in üst seviye VA paneli, yatay ve dikey olarak 178 aşamalık geniş izleme açıları sunuyor.


Oyunların atmosferini daha da güçlendiren şahsi teknolojiler

Predator X35, Acer TrueHarmony™ teknolojisiyle geliştirilen 4 watt’lık iki güçlü hoparlöre sahip. Oyun severler, büsbütün optimize edilmiş, ses artırıcı özelliğe sahip bu teknoloji sayesinde oyunların tadını sonuna kadar çıkarıyor. Dark Boost teknolojisi loş ışıklı ortamlarda daha ziyade ayrıntının görülebilmesini sağlarken, RGB Light Sense ile ise aydınlatma deneyimi doruğa taşınıyor. Birçok farklı aydınlatma sistemini kullanma imkanı sunan RGB Light Sense, ışıkları istenen müzikle senkronize etmeyi mümkün kılıyor.

Fiyat ve Bulunabilirlik

Acer Predator X35, 20.659 TL’lik fiyatıyla satışta.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı