Oyun

Killzone: Mercenary’in Serverları Kapatıldı: Kalıcı mı?

Killzone: Mercenary, PlayStation Vita’nın yıllardır barındırdığı tek oyunculu moduyla birlikte derin bir yarışma modu ile tek seçkin çok oyunculu nişancı oyunlarından biriydi. Lakin, geçtiğimiz oyuncuların karşılaştığı günahlara nazaran, Killzone: Mercenary’nin çok oyunculu sunucuları kapatıldı ve artık bu mod mevcut değil.

Oyunun çok oyunculu moduna bağlanmaya çalışan oyuncular bir cürüm bildirisi ile karşılaşıyor. PlayStation Support tarafından öğrenilen haber ise sunucuların şu an için saklı olduğu tarafında. Gelgelelim, bunun kalıcı bir kapanış olup olmadığı yahut önümüzdeki rastgele bir tarihte tekrar canlı olup olmayacağı meçhul. Dikkat çeken ayrıntılardan biris ise çok oyunculu mod’un hala oyunun resmi PlayStation sahifesinde listeleniyor olması.


Killzone:Mercenary, PS Vita’nın Killzone: Shadow Fall oyunundan birkaç ay evvel 2013’te PS Vita için piyasaya sürülmüştü. Mercenary stüdyosu Guerilla Cambridge, kapatılmadan evvel geliştirici VR girişimlerine devam ederken ve Shadow Fall stüdyosu Guerilla Games’in Horizon: Zero Dawn’a geçmesiyle serideki en son iki oyun durumunda.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı