Oyun

Lansmandan Bu Yana İlk Büyük Marvel’s Avengers Yaması 1000’den Fazla Sorunu Düzeltti

4 Eylül lansmanından bu yana Marvel’s Avengers için birinci büyük yama, oyuncuların uzun vakittir çözülmesini beklediği 1000’den fazla sorun için yayınlandı.

Crystal Dynamics, Patch v1.3.0’ın oyundaki kampanya ve çok oyunculu modlarındaki kusurları, ayrıyeten animasyonlar, kullanıcı arayüzü, savaş ve ödüllerdeki sıkıntıları giderdiğini belirtti. Geliştirici ayrıyeten, oyuncuların karşılaştığı tüm meseleleri takip etmeyi kolaylaştırmak için oyuncuların yama ile kusurları bildirebilecekleri Reddit’te bir başlık oluşturdu.

Yama notlarına nazaran, güncellemenin odak noktası mevcut yanılgıları çözmekti, lakin yaklaşan kısa vadeli yamalar, hayat kalitesi ayarlamalarını ve oyuncu geri bildirimleriyle yönlendirilen özellikleri de içeriyor.

Bu ortada oyunun beta versiyonu 6 milyondan fazla oyuncu tarafından oynandı. Bu sayede Square Enix, oyunda planan düzeltmeler için birçok data toplamayı başardı. Oyuncular, öbür farklı istatistiklerin yanı sıra, 300 milyondan fazla düşmanın yenildiği ve 200 milyon Hulk’ın ezildiği beta sürümünde toplam 27 milyon saatten fazla vakit harcadı.

Önümüzdeki günlerde Crystal Dynamics’in ortaya çıkan öteki meseleler için yeni yamalar yayınlayabilir.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı