Oyun

League Of Legends Havuz Partisi 2020 Skinleri Hazır

Bu yıl Havuz Partisi skinleri, birden fazla skin üzere makul bir küme kahramanla hudutlu. Bu yıl Heimerdinger, Jarven IV, Orianna, Syndra ve Taliyah Havuz Partisi skinlerini aldılar. Her biri sahilde kendi üsluplarında eğleniyorlar.

Mesela Havuz Partisi Heimerdinger vaktini harika kum sandığı yapmaya çalışarak geçiriyor. Syndra voleybol oynarken başka şampiyonları ezmeye devam ediyor.


Jarvan, plajda güneşlenerek Demacia’yı yönetmeye mola verirken, Orianna yüzüyor ve Syndra voleybol topunun arkadaşlarına çarpmasını durdurmak için elinden geleni yapıyor. Taliyah ise kum sörfünü gerçek dalgalar ve sörf tahtasıyla değiştiriyor.

Başka skinlerde olduğu üzere, League of Legends Havuz Partisi 2020 skinleri yalnızca şampiyonların görünüşünü değil, animasyonlarını da değiştiriyor. Örneğin Heimerdinger plajda füze kullanmıyor, bunun bölgesine soda şişeleri kullanıyor. Jarvan’ın mızrağı plaj şemsiyesi, Syndra’nın kara büyü küreleri voleybol toplarıyla değiştirildi.


Tüm League of Legends Havuz Partisi 2020 skinleri, gerçek parayla yahut oyun içi altınla satın alınabilir. Fakat unutmayın, bu skinler yalnızca yaz periyodunda satın alınabilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı