Oyun

League of Legends Yeni Şampiyonu Yone Tanıtıldı

Birkaç hafta evvel League of Legends’a gelecek öteki bir şampiyonu olan Yone’yi görmek için fırsatımız olmuştu. Riot Games’in yaratıcıları bu karakterin yeteneklerini resmen sundu ve öyküsünü 10 dakikalık bir animasyonla tanıttı (aşağıda izleyebilirsiniz). Buna karşın birçok LoL oyuncusu, Yone’nin muhtemelen oynamak istemeyecekleri bir şampiyon olacaklarını belirttiler.

League of Legends’ın yeni şampiyonu Tarafa, uygun bir düzeyde oynayabilmek için mekaniğine çok düzgün hakim olmamız gereken ünlü Yasuo’nun kardeşi. Birçok oyuncu Yasuo’nun bir noktada bir meşakkat yaratacak haline geldiğini kabuk ediyor. Genelde ekip arkadaşlarınızdan birisi Yasuo’yu seçtiğinde oynamayı beceremeyeceğini düşünür. Yone’nin yetenekleri de Yasuo’ya misal halde tasarlandı (çünkü kardeşler) ve birçok oyuncu bu yeni kahramanın LoL’deki öteki bir sıkıntılı karakter olabileceğini belirtiyor.

Marifetleri kısa aralıklarda süratle hareket etmeyi, kılıçları mümkün olan her tarafta “sallamayı” ve hasar vermeyi kapsıyor. Tecrübeli oyuncular Tarafa ile çok fazla hasar verebilecek kapasiteye sahip olsalar da, tecrübesiz oyuncular şampiyonu işe yaramayacak biçimde görüyorlar. Yone’nin maharetlerinin tamamını aşağıdaki görüntüde bulabilirsiniz. Şampiyon iki haftadan kısa müddette yayınlanması planlanan 10.16 yamasıyla oyunda yer alacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı