Oyun

Left 4 Dead 2’ye Gelen Güncellemenin Fragmanı Yayınlandı

 Valve Corporation tarafından geliştirilen hayatta kalma birinci şahıs nişancı görüntü oyunu  Left 4 Dead 2, birinci olarak PC platformuna 17 Kasım 2009’da yayınlandı. Daha sonra 20 Kasım’da Avrupa başta olmak üzere birden fazla ülkede satışa sunulan hayatta kalma oyunu oyunseverler tarafından epeyce beğenildi ve Xbox 360 platformunada geldi. 


 İlk olarak 2009 yılında pyasaya sürülen ve isminden yeni yeni kelam ttirmeye başlayan zombi temalı hayatta kalma oyunu birçok eleştirmen tarafından hayli olumlu notlar alarak sevilen oyunlar ortasında yerini almayı başardı. Daha evvel oynamamış en azından ismini dahi duymamış oyuncu sayısı yok denebilecek kadar az olan oyun tam 8 yıl sonra bir güncelleme aldı. 

 Arkadaşlarınız ile grupça oynayabildiğiniz ya da tekli modda oynayabildiğiniz oyunda her zombinin kendine has özelliği vardı. Yeni gelen güncelleme ile birçokta yenilik beraberinde geldi. Bu yenilikler şu biçimde:

– The Last Stand kıssası

– 30 yeni muvaffakiyetim

– 26 yeni survival haritası

– 4 yeni scavenge haritası

– 2 yeni yakın dövüş silahı

– Left 4 Dead 1’in fonksiyonel kanlı enfekte kaplamaları

– Yeni karakter seslendirmeleri

– Yeni ve geliştirilmiş karakter animasyonları

– Yine düzenlenmiş silah modelleri ve animasyonlar

– PvP geliştirmeleri ve dengeleme güncellemeleri

– Resmi CSS silah uygulaması

– Yeni mutasyonlar Rocketdude ve Tank Run

 Güncellemeden sorumlu olan ve birebir zamanda Left 4 Dead topluluğunun bir üyesi olan Rayman1103 ismindeki geliştirici, kedni takımını kurarak Left 4 Dead 2 üzerine çalışmalar başlattı. 24 Eylül’de gelmesi muhtemel olan güncelleme Left 4 Dead 2’ye sahip olan oyunseverler bundan yararlanabilecek. 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı