Oyun

Lord of the Board ile Zarlarını Salla, Tavlanın Yıldızı Ol!

Klasik oyunumuz tavla artık cebinizde! Büsbütün Türkçe arayüzü ile nerede ve ne vakit isterseniz Lord of the Board ile artık dünyanın dört bir yanında tavla oynayan rakiplerinizle uğraş ederek oyunun yeni yıldızı olabilirsiniz.

Lord of the Board’u taşınabilir oynama imkanı

Yediden yetmişe herkese hitap eden tavla için büsbütün Türkçe arayüz ile oynanabilen Lord of the Board sayesinde taktiklerinizle rakiplerinizi alt ederken dünya sıralamasında yerinizi alabilirsiniz. Oyunu çevrimiçi oynarken birebir vakitte sosyalleşebilecek ve kendinizi geliştirebileceksiniz. Klasik masa oyunları ve başka çok oyunculu oyunları bir kenara bırakarak taşınabilir oyun dünyasının en rekabet dolu oyunu ile çabucak tanışın.

Lord of the Board sayesinde adaletli bir ortamda uğraşınızı sürdürebilirisiniz. Oyunda tüm oyuncular için zarların büsbütün rastgele gelmesi için kullanılan en ileri düzeydeki motorlar sayesinde, zarların kaç geleceği hiçbir vakit iddia edilemez. Bahtınıza ve taktiklerinize güvenebilirsiniz.

Zarlarını at, cümbüşe katıl

Kazanmak ve kaybetmek her oyunun bir modülü olduğu üzere Lord of the Board’un da bir modülüdür. 2 bin yıllık bu klâsik oyunu büsbütün fiyatsız bir biçimde taşınabilir olarak oynarken, sizin üzere birçok tavla tutkunu ile bir ortaya geleceksiniz. Gerçek tavla tutkunlarının ortasında yerinizi alarak, stratejilerinizi oluşturun. Bahtınızın yanınızda olmadığı vakitlerde, stratejiniz sizi zafere götürsün. Unutmayın tavlada saniyeler bile sizi zafere taşıyabilir! Kendi stratejiniz ile kuralları geride bırakarak kendi potansiyelinizi yaratın.

Tüm çevrimiçi oyunların yanı sıra Lord of the Board’u arkadaşlarınızla birlikte oynamak büsbütün farklı bir tecrübe olacak! Oyuna davet ettiğiniz her arkadaşınız için bonus kazanarak kendinizi daha üst düzeylere taşıyabilir tıpkı vakitte onlara meydan okumanın tadını çıkarabilirsiniz. 7’den 70’e herkese hitap eden klâsik oyunumuz tavlayı Lord of the Board sayesinde çocuklarınıza da öğretebilirsiniz! Onlara küçük meydan okumalarla nasıl oynayabileceğini öğretin, o da sizler üzere tavla yıldızı olsun.

Lord of the Board’u büsbütün fiyatsız ve Türkçe oynamak için çabucak artık App Store ya da Google Play Store

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı