Oyun

Maceracılar için Yeni Huzur Dolu Adalar Grándiha ve Papua Crinea

Black Desert TürkiyeMENA’da, Maceracılara şahsi yeni içerikler oyuna dahil olmaya devam ediyor. Oyuna yeni eklenen adalar sayesinde Maceracılar savaş ortamından biraz uzaklaşarak huzur içinde hizmetlerini tamamlamanın keyfini sürebilecekler. Eşek  için yeni eklenen teçhizatlar ise atölyede üretilebilecek.

Pearl Abyss bugün tropik adalar Grándiha ve Papua Crinea’nın Black Desert TürkiyeMENA’ya geldiğini duyurdu. Maceracılar artık bu adalarda huzurlu bir tatilin tadını çıkarırken birebir devranda yeni gizemler keşfedebilecekler.

Black Desert dünyasındaki öbür bölgelere kıyasla huzurlu olacak formda tasarlanan Grándiha ve Papua Crinea adaları, Maceracılara savaşmaları ve servet kazandırmanın yanı sıra hem vücutlarını hem de ruhlarını dinlendirmelerini sağlayacak. Dahası, dönüşümü ve yerlilerle kaynaşmayı başaran Maceracılar bir seri yeni heyecan verici içeriğin tadını çıkarırken, Papu yahut Su samurlarının Milenyum Savaşlarını kazanmalarına yardımcı olarak kişisel hizmetlerle şık Papua Crinea adasını keşfedebilecekler.

Maceracılar Yeni Adaları Etkinliklerle Kutlayacak

Yeni adaların gelişini kutlamak için Black Desert TükiyeMENA’da çeşitli oyun içi etkinlikler gerçekleştirilecek. 7 Temmuz tarihine kadar sürecek etkinliklerle İnci İstiridyesi toplayarak bir vazifesi tamamlayan Maceracılar hususî armağanlar kazanırken, Grándiha ve Papua Crinea’daki gizlenmiş NPC GM’lerden alınabilen bir vazifesi tamamlayanlar da Valks’ın Tavsiyesi elde edebilecekler. Başkaca 6 Temmuz tarihine kadar sürecek aktiflik aracılığı ile vazifeleri tamamlayan Maceracılar elde  ettikleri eşyaları takas ederek daha fazla mükafatın sahibi olabilecekler.

Bununla birlikte KaraYıldız Zırh isimli yeni bir savunma teçhizatı Black Desert TürkiyeMENA’ya dahil oluyor. Bugünden itibaren, muayyen bir eşya ve habere sahip Maceracılar yeni eklenen vazifelerle bu güçlü ekipmanı üretebilecekler. Yanı sıra Eşek binekler için ise Granverre ve Krogdalo teçhizatı eklendi ve eklenen bu eşyalar Teçhizat Atölyesi’nde üretilebilecek.

Daha fazla haber için Black Desert TürkiyeMENA resmi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz. 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı