Oyun

Madden NFL 21 Kapalı Beta Onaylandı

EA Sports’ın geçtiğimiz günlerde gerçekleştirdiği canlı yayın sırasında duyurduğu Madden NFL 21 için örtük bir beta yayınlanacak. Canlı yayın esnasında açıklandığı üzere 26 Haziran 2020 tarihinde yayınlanacak olan bu beta, EA tarafından yapılan yeni bir açıklamayla ilerleyen haftalara ertelendiği belirtildi.

EA başkaca Madden NFL 21 için açık bir beta gerçekleştirmese de, mümkün olduğunda çok oyuncuyu örtük betaya davet etmeyi amaçladığı doğrulandı. Şayet siz de bu gizli betaya katılan şanslı oyunculardan biri olmak istiyorsanız, buradan kaydolabilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak EA, Madden NFL 21 için başlattığı beta testlerine daha çok serinin evvelki oyununda faal oyuncuları davet edeceği öğrenildi. Münasebetiyle, çok sayıda Madden NFL 20 ve Ultimate Team modunu oynarsanız, yakın devirde kutunuzda beta sürümü için bir davetiye bulabilirsiniz.

EA başkaca Madden NFL 21 beta sürümüne kabul edilenlerin oyun içi imaj kaydetmelerini yasaklayacağını açıkladı. Bu kuralı ihlal edenlerin ise beta sürecinden atılacak. 

EA, Madden NFL 21 beta’yı kullanarak oyunun farklı denetimlerini test etmeyi amaçlıyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı