Oyun

Mafia: Definitive Edition Yeni Bir Oyuncu Kadrosuna Sahip Olacak

Mafia: Definitive Edition, 28 Ağustos 2020 tarihinde PlayStation 4, Xbox One ve PC için piyasaya çıktığında külliyen yeni bir oyuncu takımına sahip olacak. İngilizce lisan sahnelerinde Tommy, karakter için çalışmalar yürüten ve hareket yakalama sahnelerinde bulunan İtalyan-Avustralyalı aktör Andrew Bongiorno tarafından oynanacak.

Mafia’nın web sitesindeki yayınlanan yeni bir gönderide, geliştirici Hanger 13 bu tekrar yapılan düzenleme için sürecini açıkladı. Remake, 2002 yılında piyasaya sürülen Mafya oyununda bulunan orjinal sesler bu yıl piyasaya sürülecek olan oyundaki yeni teknolojileri desteklemediği için kullanmak istemediler. “Sahnelerimiz büyük ölçüde hareket yakalama datalarına dayandığından, hem ses hem de fizikî performanslarımız çok önemliydi” diyor. 

Yapımcı Nicole Sandoval başlangıçta yepyeni oyuncuları tekrar kullanıp kullanamyacakları konusunda epeyce kararsızdı. “Özellikle uzun bir vade sonra kimsenin sesi tıpkı kalmıyor” dedi. Ekip, bilhassa Mafya’nın ve birden fazla mafya medyasının ana teması aile kavramı olduğundan, bir topluluk takımı oluşturmanın değerli olacağına karar verdi.

Daha evvel True Nightmares TV serisinde rol alan ve Ben Affleck tarafından yönetilen Live by Night’da rol alan Bongiorno ekip için en değerli oyuncu oldu. Blackman, Bongiorno’nun rolü aldığını zira “hem bir gangster hem de bir aile adamı olarak anılabilir” olduğunu söyledi. 

Mafia: Definitive Edition, bağımsız bir sürüm olarak yahut Mafia II ve Mafia III’ün geliştirilmiş sürümlerini içeren Mafia Trilogy’nin bir kesimi olarak sunulacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı