Oyun

Mafia: Definitive Edition’ın Çıkış Tarihi Ertelendi

 Hangar 13 tarafından geliştirilen Mafia serisine ek olarak gelecek olan Mafia: Definitive Edition olağanda 28 Ağustos 2020 tarihinde çıkması bekleniliyordu. Geliştirici ekip tarafından oyunun çıkış tarihi ertelenerek 25 Eylül olarak belirlendi. 


 2K Games tarafından 28 Ağustos 2020 tarihinde yayınlanması beklenen Mafia: Definitive Edition, 28 Ağustos’a ertelendi. Birinci olarak 2020’nin Mayıs ayında duyurulan ve birden fazla oyunseverin yakından tanıdığı Mafia serisinin bir modülü olarak önümüze çıkacak. 

 Yapılan açıklamalarda oyunun olağanda 28 Ağustos’ta çıkması beklenirken COVID-19 pandemisi nedeniyle ertelendiği belirtildi. Serinin başka oyunlarında olan kusurların bu oyunda olması isteyeceğimiz son şey olur denmeside oyundaki beklentiyi bir epey arttırdı. Geliştirici şirketin asıl emeli orjinal Mafia’yı yine oyun hayatına taşıyacakları olacak. Başkaca merakla bekleyen oyunseverlere de sabırlarından ötürü teşekkür eden geliştirici şirket Mafia: Definitive Edition’ın bir oynanış görüntüsünü 22 Temmuz’da paylaşılacağını açıkladı. 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı