Oyun

Marvel’s 616: Yeni Disney + Serisi İçin İlk Görüntüler

Comic-Con Home, hayranları Marvel kozmosunun tarihine götürecek olan Marvel’in yeni serisi Marvel 616’ya ilişkin sahne ardı imgeleri yayınladı. Gösteri, Marvel’in en ikonik karakterlerinden ve öykülerinden kimilerinin yaratıcılarından yeni kıssalar sunmak için tasarlanmış bir antoloji serisi olacak ve her kısım farklı sinema imalcileri tarafından yönetilecek. Marvel’in Yeni Medya Geliştirme Lider Yardımcısı Sara Amos, “Marvel’in 80 yıllık tarihine bakarsanız, bir Iron Man öyküsü Jessica Jones mağazasından çok farklı hissettiriyor. TÜm karakterlerimizin farklı bir tonu var. Bu yüzden kurgusal olmayan öykülerimize tekrar baktığımızda, bu geleneğe hürmet göstermek istedik.”

“Tarihimizi bilen çok sayıda hayranımız var, değil mi? Onlara kimi süprizler yapmak istedik. Lakin tıpkı vakitte sıradan bir Marvel hayranının çok sevebileceği birtakım ayrıntıları da bir ortaya getirmek istedik.”

İşte gösterinin kliplerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

Paul Scheer tarafından yönetilen “Lost and Found” başlıklı dördüncü kısımdan gelen birinci klipte, Reginald Hudlin, G. Willow Wilson ve Gerry Dugan üzere efsanevi Marvel yaratıcılarının çalışmaları ve ilhamları hakkında samimi olduklarını görüyoruz. 

Gillian Jacobs tarafından yönetilen 2. kısım, büsbütün Kamala’yı yarattığı vakitlerinden şahsî kıssalarını sunan Kamala Khan’ın yaratıcıları G. Willow Wİlson ve Sana Amanat’a adanmıştır. Kamala, çizgi roman köklerinden katiyen uzun bir yol kat etti ve yaklaşan Avengers görüntü oyununda başrol oyanayacak.

Marvel 616’nın 8 kısmının tamamı sadece Disney + ‘da yayınlanacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı