Oyun

Marvels Avengers Oyununun Beta Çıkış Tarihi Belli Oldu

 Haberini aldığımız birinci günden bu yana oyunseverler tarafından büyük bir merak konusu haline gelmişti. Marvel’s Avengers karakterlerinin bir arada olduğu bir oyunu kim merak etmez ki? Neredeyse birçok marvel kahramanlarının kendine hususî oyunları olsada hepsinin bir arada olduğu oyun oyunseverlerin ilgisini daha çıkmadan çekmiş durumda. 


 Crystal Dynamics ve Eidos Montréal tarafından ortaklaşa geliştirilen Marvel’s Avengers, aksiyon-macera çeşidinde bir oyun olarak önümüze çıkıyor. Hepimizin yakından tanıdığı marvel kahramanlarıyla dolu olan bu oyunu Square Enix yayınladı. Çıkış tarihini ise 4 Eylül 2020 olarak belirledi. 

 2019’da çıkarılan Marvel’s Avengers oyunu çokca muahezeye maruz kalmıştı. Gerek oynanış gerekse kahramanların madellemelerindeki gözle görülür kusurlardı. Tıpkı vakitte oyundaki modellerle bildiğimiz kahramanlar arasında da fizikî olarak benzememesi dikkat çekiyordu. Geliştirici şirket bu muahezeleri kabul ederek deyim yanındaysa kabuğuna çekilerek oyunu yine tasarladı. Yekunda 1 yıl süren hazırlık sonucu çıkış tarihi Eylül olarak kararlaştırıldı ve bir de beta sürümü için daha erken bir tarih belirlendi. 

 İlk beta sürüme kavuşacak olan platform PlayStation 4 olarak açıklandı. Tarihi ise 7 Ağustos olarak belirlendi. Akabinde Xbox One ve PC için ise 14 Ağustos’ta her ikisine birden beta sürümü gelecek. 21 Ağustos’tan itibaren ise Marvel’s Avenger’sın açık beta sürümü tüm platformlarda oynanabilir hale gelecek.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı