Oyun

Merak Uyandıran Black Desert Türkiye&MENA Oyun İçerikleri Geliyor

Black Desert TürkiyeMENA’da Maceracılar yeni noktalar keşfetmeye devam ediyor. Black Desert cihanında büyük bir gizem olan Karga Yuvası artık hamasetli Maceracıları canavarlarla savaşarak armağan kazanmaya davet ediyor!

Pearl Abyss bugün, merak uyandıran ve taktik tabanlı Karga Yuvası ve Ebedi Çukur  içeriklerinin Black Desert TürkiyeMENA’ya geldiğini duyurdu. Maceracılar artık gizemli adayı keşfedebilecek ve çeşitli canavarlara karşı uğraş verebilecekler.

Karga Yuvası birçok denizcinin bulmak istediği lakin başarısız olarak geri döndüğü gizemle kaplı puslu bir ada olarak Black Desert cihanında konum alıyor. Velia Demircisi sayesinde Maceracılar, demircinin anlattığı garip bir hikayenin peşinden giderek bu gizemli adayı keşfetme bahtına sahip olacaklar. Hikaye Maceracıların, Karga Tüccarlar Birliği’nin kurucusu, “İlk Karga” ve onun en kıymetli kaynağı Kahramanlar Salonu ile bir araya gelmelerini sağlayacak. Ayrıyeten Ebedi Çukur savaş arenasına katılabilecekler.

Karga Yuvası Şahsi Etkinlikler ile Kutlanacak

Karga Yuvası güncellemesini kutlamak için kişisel oyun içi etkinlikler gerçekleşecek. 29 Temmuz tarihine kadar, Lv. 56. ve üstü olan Maceracılar Velia’daki aktiflik vazifelerini alarak mükafatlar kazanabilecekler. Başkaca kişisel Ebedi Çukur hizmetini tamamlayarak Karga Dükkanı’nı açmak için bir anahtar olarak kullanılacak 10 Ebedi Simge elde edebilecekler.

Buna ek olarak, haftada yalnızca bir defa ortaya çıkan Dünya Bossu Vell, bir sonraki açıklamaya kadar perşembe günleri ek olarak oyunda yan alacak. Maceracılar artık daha sık Dünya Bossuna meydan okumanın tadını çıkarabilecek ve canavar yenerek çeşitli armağanlar elde edebilecekler.

Daha fazla haber için Black Desert TürkiyeMENA resmi internet adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı