Oyun

Metal Slug Mobil Oyunu Duyuruldu!

Oyun dünyasının en eski prodüksiyonlarından biri olan Metal Slug, yakın devranda tekrar önümüze çıkacak. SNK’nın ikonik serisi olan Metal Slug için yeni bir oyun geliştiriliyor. Call of Duty: Mobile, Arena of Valor ve yakın devirde duyurulan Pokemon Unite’nin ardındaki stüdyo tarafından geliştirilecek.

Yeni Metal Slug oyununun şimdi bir ismi yok, lakin şu an için Metal Slug Code: J olarak duyuruldu.

Metal Slug’un yayınlanan fragmanı, güncellenmiş graifkler, yeni bir buz atma silahı ve ekran denetimleri içeren kıymetli değişikliklerle aksiyonu sergiliyor. Tüm bunların yanı sıra dükkanlar ve NPC’lerle dolu ortamlar da bulunuyor.

SNK, serinin birinci oyunu 1996’da birinci defa piyasaya sürülmesinden bu yana birinci sefer Metal Slug için mobil oyunu geliştiriliyor. SNK, bu oyun için son yılların en başarılı şirketlerinden biri olan Tencent Games’in yan kuruluşu TiMi Studios ile birlikte çalışacak.

SNK’nın oyun yapımcısı Yasuyuki yaptığı açıklamada, “Metal Slug’un inanılmaz bir hatika aksiyon ve geçmişi var, bu yüzden bunu tüm dünyadaki mobil oyunculara sunmaktan gurur duyuyoruz” dedi.

TiMi J1’in umum yöneticisi Winco Qin, “Ekibimiz, oyunun yeni ve mevcut hayranları için kolaylıkla erişilebilen klasik çekim üslubunun bulunduğu bir oyun şekline odaklandı” dedi.

Oyunla alakalı yeni gelişmeler nispeten sizlerle paylaşacağız.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı