Oyun

Microsoft, Windows 10 İçin Xbox Series X Duvar Kağıtları Yayınladı

Bir Windows 10 bilgisayarınız var mı ve Xbox Series X için sabırsızlanıyor musunuz? Bu durumda Microsoft tarafından yayınlanan resmi Xbox Series X masaüstü duvar kağıtları sizi biraz daha heyecanlandırabilir.

16 4K manzaradan oluşan masaüstü duvar kağıtları Microsoft mağazasından fiyatsız olarak edinilebilir. Bunlardan kimileri, aşağıda da görebileceğiniz üzere, daha evvel gördüğümüz tanıtım manzaralarıdır, öbürleri ise sistemin dahili çalışmalarına ve denetleyici dizaynlarına odaklanır.


Xbox Series X’in hala net bir çıkış tarihi ve fiyatı yok, lakin Microsoft 23 Temmuz’daki hususî bir aktiflik sırasında sistemin birinci taraf serisini sergileyecek. Microsoft tarafından bu mevzu şimdi doğrulanmamış olsa da, yayınlanma tarihi ve şu anda fiyatlarında hakkında daha somut ayrıntılar öğrenmiş olacağız.

Bu aktiflikte, tatil serisinde sistemle birlikte piyasaya sürülmesi planlanan Hgalo Infinite’da nokta alacak. Platformlar arasında çapraz oynama ile Xbox One ve PC için de piyasaya sürülecek ve Microsoft’un Akıllı Dağıtım Programı, oyuncuların Xbox One oyunlarını ek fiyat ödemeden Xbox Series X’e yükseltmelerini kolaylaştıracak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı