Oyun

Minecraft Dungeons: Jungle Awakens’in Çıkış Tarihi Açıklandı

 Mojang Studios ve Doubles Elevens şirketlerinin ortaklaşa geliştiridikleri maceralı savaş oyunu Minecraft Dungeons, Xbox Game Studios tarafından PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One ve PC platformları için yayınlandı. Minecraft tabanlı bir oyun olan Minecraft Dungeons 20 Mayıs 2020 tarihinde çıkış yaptı. 


 İlk olarak geçtiğimiz ay yayınlanan Minecraft Dungeons’in DLC paketlerinin ilki  Minecraft Dungeons: Jungle Awakens’in ne devir yayınlanacağı ayan oldu. Minecraft Dungeons’un resmi Twitter hesabından yaptığı açıklamaya nazaran DLC 1 Temmuzda geçtiğimiz ay çıkış yapan platformlar için yayınlanması bekleniyor. Yayınlanan açıklamaya buradan erişebilirsiniz. 

 Bu yıl yayınlanmasına karşın epey fazla bir oyuncu kitlesine sahip olan Minecraft tabanlı bir oyun sistemi anşayışıyla geliştirilen Minecraft Dungeons için DLC paketi önümüzdeki hafta yayınlanacak olması oyunun ne kadar sevildiğinin bir gayrı açıklaması olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun geliştiricileri tarafından yapılan açıklamada DLC için eklenen yeni canavarların olacağı kelam konusu. Isminden da anlaşılacağı üzere ormanda geçen hikayede yeni ekipmanlar ve daha evvel görmediğimiz yaratıklarla karşılaşacağız. 

 Kahramanımızı özelleştirebileceğimiz yeni DLC’de bize verilecek olan 3 farklı görevide mahalline getirmeye çalışacağız. Bu hizmetleri gerçekleştirirken oyun içerisinde bulacağımız zırh ve silahlar nispeten kıymetli bir hal alıcak. Tüm yayınlanan platformlar için 1 Temmuz’da çıkması bekleniyor. Şimdiden düzgün partiler dileriz. 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı