Oyun

Minecraft’ta Electric Blockaloo Adında Büyük Bir Dans Festivali Düzenlenecek

Bildiğiniz üzere Fortnite, geçtiğimiz günlerde meskende karantina da olan oyuncular için son birkaç ay içerisinde battle royale modunda sanal konserler düzenledi. Son olarak, ortaya çıkan detaylara nazaran Minecraft’ta büyük bir dans müzik şenliği düzenlemeye hazırlanıyor. Electric Blockaloo, Diplo ve A-Trak dahil olmak üzere elektronik dans müziğinin en büyük yıldızlarından kimilerini içeren dört günlük bir aktiflik olacak.

25 Haziran – 28 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek olan Electric Blockaloo şenliği, Minecraft’ın Bedrock sürümünde ve daha eski Java sürümünde mevcut olacak, yani sistemden bağımsız olarak bu aktifliklerin tadını çıkarabilirsiniz. 112 milyon etkin oyuncuya açıktır ve oyunu oynamayanlar da resmi web sitesinden ilgili konserleri görüntüleyebilecekler.


Sanatkarlar direkt hayrana gönderilen kendi irtibatları aracılığıyla bilet satabilecekler ve oyunla sanatçı arasında gelir dağılımı olacak. Şenlik boyunca 300’den ziyade sanatçı bulunacak ve oyun yeri Dunder Mifflin’in The Office ve The Gorge mekanlarından bir rekreasyonu içerecek. Başkaca dört günlük aktiflik boyunca oynanacak oyunlar, mükafatlar ve Paskalya Yumurtaları da olacak.

Bildiğiniz üzere Minecraft’ın yeni oyunu olan Minecraft Dungeons’un 26 Mayıs 2020 tarihinde Xbox One, Nintendo Switch, PS4 ve PC için piyasya sürülmesi planlanıyor.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı