Oyun

Mobile Legends: Bang Bang “NEXT” Projesini Resmi Olarak Duyurdu

Mobile Legends: Bang Bang “NEXT” Girişimini Resmi Olarak Duyurdu! Mobil oyunlar arasında MOBA kategorisinde popülerliğini himayeye devam eden Mobile Legends: Bang Bang, duyurduğu yeni girişimi ile oyuncularına daha âlâ bir deneyim sunmak için ekibi ile yeni çalışmalara başladı. Oyuncular, oyuna eklenecek yeni düzenlemeler ve iyileştirmeler ile savaşlarına daha yeterli bir halde devam edecek!

5 Haziran 2020 tarihinde Mobile Legends: Bang Bang yılın en kıymetli teşebbüsü olan “NEXT” girişimini resmen açıkladı. Oyunu geliştirme girişiminin değerli bir bileşeni olan “NEXT”, oyunculara mütemadi olarak yüksek kaliteli oyun deneyimleri sunmak için kahraman ayarlamaları, sanat ve ses yükseltmeleri ile IP geliştirmeye odaklanan uzun vadeli bir girişim olacak. Yapılan bu girişim duyurusunda, MLBB ekibi esas olarak Kahraman ve Denetim açısından iyileştirmelere ve geliştirmelere bölge vereceklerini açıkladı.

Oyunda daha çok detaya taraf verildikçe, kahraman mekaniği ve oyun üsluplarının dizaynını genişlemesiyle birlikte klasik kahramanların kimileri yeni yüzlere kıyasla, doğal olarak oyuncular için etkileyici olma özelliklerini kaybetti. “NEXT” girişiminde, Mobile Legends’ın dev ekibi, bu klasik kahramanların yenilenmesi ve uygunlaştırılması üzerine giderek daha ziyade çalışacak, böylelikle kahramanlar kendi özellikleriyle daha benzersiz hale gelebilecekler.

Geliştirme ekibine nazaran, yenileme, klasik kahramanların temel özellikleri çerçevesinde yapılacak ve her birine benzersiz bir sembol, sair hiç kimseye ilişkin olmayan bir özellik kazandırılacak. Bu, birçok yeni hikaye yaratılmasının yanı sıra becerilerin yenilenmesini de kapsayacak. İçerideki bu değişikliklere ek olarak, model görünümü, animasyon ve ses efekti üzere oyun dışı niteliklere de eşzamanlı olarak iyileştirmeler yapılacak.

“NEXT” Girişimi ile Oyunun Denetimi Sizde

“NEXT” girişiminin bir başka büyük gayesi ise oyun denetim optimizasyonu ve güzelleştirmesi olacak. Girişim ile oyuna gelecek birinci özellik “Akıllı Hedefleme” olacak. Bu özellik, oyuncuların kimi kahraman becerilerini kullanırken gayesi daha yanlışsız fakat tekrar de olağan bir biçimde özgürce seçmesini sağlayacak.


Mobil MOBA oyununun tanıtıldığı birinci günden bu yana mobil cihazlarda var olan hudutlu görüş meselesini çözme teşebbüsünde bulunan dev ekip, beceri kullanma sırasında kamera uzaklaştırma ve eğme üzere sistemler üzerinde çalıştıklarını ve manalı bir ilerleme kaydettiklerini belirtti.


Yıllardır popülerliğini koruyan ve geniş bir oyuncu tabanına sahip olan Mobile Legends: Bang Bang, güzelleştirilmesi ve düzenlenmesiyle büyük muvaffakiyet elde etti. Oyuncularına daha düzgün ve daha güçlü bir oyun deneyimi sağlamak için, oyun her vakit yenilikleri takip etmeye devam ediyor. Mobile Legends: Bang Bang 2.0 sürümünün 2019 yılındaki başarısı, oyun kalitesinin kıymetli olduğunu göstermiş oldu. Bununla birlikte, oyun bu sefer de âlâ olacağını göstermek için uygun bir neden gösteriyor ve “NEXT” seviyesindeki beklentisini artık her zamankinden daha yüksekte tutuyor. Son olarak, “NEXT” girişimi ile ilgili daha çokça güncellemenin yakında yayınlanacağı açıklandı.

Mobile Legends: Bang Bang “NEXT” Girişimi: Mobile Legends: Bang Bang oyununun şu ana kadarki en büyük girişimlerinden biri olan bu girişim, 2020 yılından itibaren kahraman düzenlemeleri, imaj ve ses iyileştirmeleri ile IP geliştirmeye odaklanan uzun vadeli bir girişim olarak oyunculara yüksek kaliteli yeni oyun deneyimleri sunacak.

Mobile Legends: Bang Bang’te vadinin yeni şampiyonu sen olmak istiyorsan, https://bit.ly/mlbbdownloadtr

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı