Oyun

Need for Speed Heat Cross-Play’e Sahip İlk EA Oyunu Oldu

Need for Speed Heat için yeni bir güncelleme 9 Haziran’da yayınlanacak ve ayrıntılarıyla hayli dikkate paha bir güncelleme. Yama, PS4, Xbox One ve PC üzere tüm platformlarda çapraz oyun sunacak ve bu özelliği EA tarafından alan birinci oyun olacak.

Aşağıda tam olarak görebileceğiniz yama notlarında ayrıntılı olarak açıklandığı üzere, Haziran güncellemesini aldıktan sonra, çapraz oynamayı seçmeniz istenecek. Bunu yapmak, platformdan bağımsız olarak oyuncularla oynamanıza müsaade verir ve yeni eklenen EA Friends sekmesi, arkadaşlarınızı yönetmenize ve hizmetler arasında kimin çevrimiçi olduğunu görmenize imkan tanır. Sesli sohbet, çapraz oynatma yoluyla aktifleştirilir ve bir oyuncunun isminin yanındaki simge, hangi sistemde oynadıklarını size gösterir.


Bu güncelleme Need for Speed Heat için son güncelleme olacak, zira seriyi geliştirecek olan Criterion, bundan sonraki süreçte çalışmalarını bir sonraki NFS oyununa yönlendirecek. 

Need for Speed Heat Haziran Ayı Güncellemesi

Cross-play

Tüm platformlar için Cross-Play özelliği eklendi.

Haziran güncellemesini yükletdikten sonra, oyun menüsündeki zımnilik ayarlarında bulabileceğiniz çapraz oynama’ı aktifleştirme seçeneği sorulacaktır. Aktifleştirdikten sonra, oyuncularla tıpkı sunucuda PC, Xbox One ve PlayStation 4’te yarışmanıza müsaade verecektir.

Oyuncu Bul menüsünde arkadaş arayabilirsiniz. Başkaca öteki sekmelerden tüm platformlarda çevrimiçi olan insanları de görebilirsiniz. Bir kadro oluşturmak ve onları oyununuza davet etmek için doğal olarak çapraz oynamaya katılmaları gerekir.

Oyunda, oyuncuların isimlerinin yanında hangi platformda oynadıklarını gösteren simgeler göreceksiniz ve onlarla konuşmak için yakınlık sesli sohbetini kullanabilirsiniz. 

Umumi Düzeltmeler

  • Polis otomobillerinin tek bir vuruşta oyuncu araç sıhhatini kıymetli ölçüde azalttığı vukuatları azaltmak için geliştirilmiş polis arabası 
  • Birtakım polisler peşindeyken çok pasif davranır ve otomobilinizi durdurmak için manevra yapmazlardı. Artık sizi canlı olarak takip ettikleri sürece yakalamak için daha farklı davranacaklar.
  • Koleksiyonların% 100’üne isabet ederken birtakım mükafatların yanlışsız halde tetiklenmediği bir sorunu düzelttik
  • DR1005 cürmüyle daha az müsabakanız için birkaç ayar yapıldı.
  • Misal formda, envanter senkronizasyon kusurlarının mümkünlüğü değerli ölçüde azaltılmıştır.

Yamanın sair tüm ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz.

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı