Oyun

Netflix, Bu Oyunu Kazanırsanız 83 Yıl Boyunca Ücretsiz Abonelik Sunuyor!

Hakikat duydunuz! Netflix artık size akış hizmetine ömür uzunluğu yahut “ölümsüz” bir abonelik alma talihi sunuyor. Şirket, şanslı bir kişinin yeni Old Guard oyununda en yüksek puanı muvaffakiyetle alarak 83 yıl yahut 1.000 ay boyunca fiyatsız Netflix aboneliğine sahip olacağını açıkladı. 1.000 ay boyunca fiyatsız Standart Netflix planını kazanırsanız, bu tam mealiyle 13.000 ABD doları tasarruf edeceğiniz mealine geliyor.

Charlize Theron ve asil ölümsüz paralı er kümesinin oynadığı Netflix sinemasını şimdi izlemediysenşz, yeni oyunu oynamaya başlamadan evvel bir saat ayırabilrisiniz. Neden? zira müsabaka için kullanılan orjinal oyun sinemanın vukuatlarını yansıtıyor. Endişelenme, hayal kırıklığına uğramayacaksınız, nispeten kaliteli bir aksiyon ve tansiyon sineması.

Sineması izledikten sonra, The Old Guard Game’i oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunu web tarayıcınız üzerinden oynayabilirsiniz. Oyun bugün tasarrufa sunulacak. Sinemanın baş karakteri Charlize Theron olarak oynayacak ve düşman ordularını yenmek için bir Labrys (dev, çift kanatlı balta) kullanacaksınız. Tıpkı sinema karakteri üzere oyunda da ölümsüz olacaksınız. Ölmek seni yalnızca yavaşlatacak, böylelikle en yüksek puanı almak için düşmanları olabildiğince çabuk ve vurmadan yenmen gerekecek. İşte oyundan bir imaj.


Müsabaka 17,18 ve 18 Temmuz’da üç gün sürecek. O devir en yüksek puanı alan oyunu ve 83 yıllık Netflix üyeliğini kazanacak! Pekala ne bekliyorsun? PC oyun becerilerinizi geliştirin ve orduları yok etmeye hazır olun.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı