Oyun

Normal Fiyatı 18 TL Olan Oyun, GOG’da Ücretsiz Hale Geldi

 Birçok çevrimiçi oyun platformlarının düzenlediği fiyatsız oyun furyasına GOG’da dahil oldu. Aslında tanınan çevrimiçi oyun platformu GOG, devir hengam şık oyunları fiyatsız kılarak önümüze çıkıyordu. Birçok oyunu fiyatsız olarak oyunseverlere sunan GOG, bu seferde Steam’de 18 TL üzere bir fiyat etiketine sahip Ascendant ismindeki platform oyununu fiyatsız hale getirdi. 


 Zaman devir fiyatsız olarak sunduğu oyunlarla tanınan çevrimiçi oyun platformu GOG, şimdide bildiğimiz oyunlara kıyasla enterasan diyebileceğimiz bir platform oyununu kısa müddetliğine fiyatsız olarak sunmaya başladı. Steam fiyatını 18 TL olan platform oyunu Ascendant, Hapa Games tarafından 2014 yılında PC platformları için geliştirici firma tarafından yayınlandı. 

 Oyunun temel mantığı, başka platform oyunlarında olduğu üzere önümüze çıkan düşmanları alt ederek bir sonraki kısımlara geçmeye çalışmak. Bunun yanı sıra oyunun şık bir yanı ise öldüğünüz hengam kaldığınız alandan devam edebilme seçeneğinizin olmasını söyleyebiliriz. Oyunu bilgisayarınıza indirebilmek için GOG

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı