Oyun

Normal Fiyatı 25 TL Olan Oyun Epic Store’da Ücretsiz Oldu

 Ücretsiz oyun kampanyaları sürat kesmeden devam ediyor. Dünyanın en tanınan çevrimiçi oyun platformlarından biri olan Epic Games Store, olağan fiyatı 25 TL olan oyunu kendi mağazasından fiyatsız hale getirdi. 


 Richard Hogg ve Ricky Haggett tarafından geliştirilen objeler ile oynanan platform oyunu Wilmot’s Warehouse, 29 Ağustos 2019 tarihinde Nintendo Switch ve PC platformları için Finji tarafından yayınlandı. Geçtiğimiz aylarda GTA 5 ve Borderlands 2’yi kendi mağazasında fiyatsız olarak oyunseverlerin hizmetine sunan Epic Games, bu seferde eğlenceli vakit geçirebileceğimiz bir platform oyununu fiyatsız hale getirdi. 

 Bir bilmece platform oyunu olan Wilmot’s Warehouse, Epic Games Store’da fiyatsız hale geldi. Oyundaki gayemiz birbirinden farklı kolilerle dolu olan depoyu yönetmek olacak. Gelen kolileri tertipli bir halde istifleyerek oyunu tamamlamamız gerekiyor. Müşterilerin istediği paketleri vaktinde teslim etmek oyunun en değerli maksadı diyebiliriz. 

 500 farklı kutu çeşitinin olduğu oyunda yerleştirdiğimiz paketlerinin yerlerini unutmamamız oyunu oynamamızı daha çok kolaylaştıracak. Birebir vakitte oyunu arkadaşınız ile ekranı iki farklı alana bölerekte oynayabileceksiniz.

Wilmot’s Warehouse Sistem Ihtiyaçları

En az:

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: AMD Athlon 64 X2 Dual Core 6400+, 3,2 GHz, Intel Core2 Duo E8400, 3,0 GHz
  • Bellek: 1024 MB RAM
  • Depolama: 100 MB boş alan
  • Ekran Kartı: 9800 GTX, Radeon HD 5850

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı